Majstrovstvá v cestnej cyklistike sa skončili v Turecku

Konali sa na majstrovstvách sveta v cyklistike na bicykloch v slnečnom údolí v Turecku a v roku 2020 ich absolvoval TBF. Cyklistický tím Sakarya Büyükşehir zasiahol miesto na šampionáte, ktoré bolo svedkom veľkého vzrušenia. Metropolitní športovci získali všetky 3 medaily v kategórii mužov.

Turecká cyklistická federácia, ktorú usporiadalo Turecko v roku 2020 na majstrovstvách sveta v cyklistike na bicykli v slnečnicovom údolí, bola dejiskom veľkého vzrušenia. Mestský cyklistický tím Salcano Sakarya, ktorý v prvý deň šampionátu poznačil svoje preteky proti času, sa posledný deň pretekov umiestnil na stupňoch víťazov.

Prezident Najvyšší zablahoželal športovcom

Po dokončení tohto oznámenia, veľké nadšenie z pretekania na scénu, predseda Ekrem Yüce, „Slnečnica, najmodernejšie cyklistické zariadenie v krajine, ktoré organizuje spoločnosť TBF Road Bike Cycling v našom údolí, sme usporiadali majstrovstvá Turecka. Chcel by som poďakovať všetkým športovcom, ktorí sa zúčastnili pretekov na šampionáte, a zablahoželať našim športovcom, ktorí získali svoje tituly “. Boli predstavené preteky na konci tureckých športovcov o medailu na slávnostnom odovzdávaní cien, predsedovi cyklistickej federácie Erolovi Küçükbakırcovi a viceprezidentovi Mohammadovi Beratovi Alphenovi, prezidentovi klubu Sakaryaspor Cevat sourovi, metropolitným magistrátom pre mládež a šéfovi športového oddelenia Ilhanovi šerifovi Aykaçovi.

Majstrovstvá dokončené

V posledný deň šampionátu bojovalo na trati cestných pretekov na 139.3 kilometroch v kategórii starších mužov 22 športovcov z 60 tímov. Zatiaľ čo mestský cyklistický tím Salcano Sakarya nenechal pódium v ​​kategórii veľkých mužov nikomu, Onur Balkan, jeden z atlétov z Büyükşehiru, dokončil preteky na prvom mieste. Balkánski spoluhráči Halil İbrahim Doğan dokončili preteky na druhom mieste a Emre Yavuz na treťom mieste a umiestnil sa na stupňoch víťazov. Na posledných pretekoch šampionátu súťažilo v kategórii mužov mužov celkovo 17 športovcov zo 56 tímov. Na prvom mieste sa umiestnil Kaan Soylu Özkalbim z cyklistického klubu İlgem, jeden zo športovcov súťažiacich na trati dlhej 100 kilometrov, o druhé a tretie miesto sa umiestnili Ali Osman Çelik a Ahmet Maral z Konya Torku Şeker Spor.