Tričká povedomia proti koronavírusu priťahujú v Ankare intenzívny záujem

Tričká povedomia proti koronavírusu priťahujú v Ankare intenzívny záujem
Tričká povedomia proti koronavírusu priťahujú v Ankare intenzívny záujem

Pripravené mestským magistrátom v Ankare, aby upriamilo pozornosť na zvyšujúci sa počet prípadov Covid-19 v hlavnom meste: „Pozor proti koronavírusom! Veľkú pozornosť občanov priťahovali tričká s nápisom „Čistenie masky na diaľku“. AŞTİ, stanica Dikimevi ANKARAY, stanica metra Batıkent a mešita Hacı Bayram-ı Veli a Güvenpark, ktoré obyvatelia hlavného mesta hojne využívajú, po distribúcii v mestách Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcahamam, Akyurt, Akyurt, Distribuovali sa tričká a masky.


Tričká navrhnuté mestským úradom v Ankare na zvýšenie povedomia o epidémii koronavírusov dostali od obyvateľov Başkentu úplné známky. "Pozor na koronavírusy!" Tisíce tričiek s nápisom „Čistenie masiek na diaľku“ AŞTİ, stanica Dikimevi ANKARAY, stanica metra Batıkent, pred mešitou Haci Bayram-ı Veli a Güvenpark, teraz Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılc, Kızılca a bol distribuovaný v Sin-ťiangu.

Občania tiež podporili kampaň na výzvu starostu metropolitného mesta Ankara Mansura Yavaşa z jeho účtov na sociálnych sieťach: „Poďte dobrovoľne nosiť naše tričká, posilnime spoločne náš boj proti epidémii.“

TRIČKÁ UVEDOMENIA BUDÚ DISTRIBUOVANÉ DO VŠETKÝCH OKRESOV

Ako uviedol, že v rámci boja proti epidémii bolo ako metropolitná samospráva prijatých veľa opatrení, šéf policajnej polície v metropolitnej oblasti Mustafa Koç uviedol, že zabezpečia, aby sa zahájená informačná kampaň dostala aj do všetkých okresov:

„Ako mestská samospráva pokračujeme v našom boji v každej oblasti súbežne s nárastom šírenia epidémie koronavírusov všetkými prostriedkami obce. Našu obec sme navrhli tričká s témou „Pozornosť proti koronavírusom“, aby sme zvýšili povedomie našich občanov. Distribuovali sme ich tisíce v piatich centrách. Dokončili sme tiež distribúciu na námestí Mamak a Pursaklar. Dostaneme sa do ďalších našich štvrtí od Nallıhanu po Şereflikoçhisar. Žiadame, aby naši občania používali tieto tričká a ešte viac zvýšili ich povedomie. ““

„POZÝVAME KAŽDÉHO, ABY BOL CITLIVÝ“

Zdôraznil, že opatrenie začína u nás, Koç uviedol, že dbanie na osobnú hygienu je dôležitejšie ako čokoľvek iné, a uviedol:

„Pozývame všetkých, aby sa vyhýbali davom, udržiavali spoločenské vzdialenosti, používali masky a použité masky riadne zlikvidovali. Osobná čistota je prvoradá. Ak dodržíme odstup, vzdialenosti nás priblížia a ak nám záleží na našej osobnej čistote, zabránime šíreniu epidémie. Vyzývame všetkých, aby boli citliví. Naším cieľom je, aby tieto tričká slúžili tomuto účelu a zvyšovali povedomie. ““

Veda Oğan, riaditeľka policajného oddelenia, uviedla, že práce bez prerušenia pokračujú počas procesu pandémie.

„Distribuujeme naše tričká, aby sme pritiahli pozornosť, aby sme vytvorili sociálne povedomie v celej Ankare. Dostávame veľmi dobrú spätnú väzbu od občanov. Myslíme si, že tento náročný proces spoločne prekonáme. ““

PRÍKLAD KAMPANE Z METROPOLITANU BERIE NA VEDOMIE

Obyvatelia mesta Başkent všetkých vekových skupín od 7 do 70 rokov, ktorí boli spokojní s kampaňou a nosili distribuované tričká, poďakovali Büyükşehirovi za štúdiu povedomia, ktorá upozornila na nárast výskytu koronavírusu.

Obyvatelia hlavného mesta sa podelili o svoje myšlienky na kampaň proti epidémii týmito slovami:

 • Melek Balaban: "Bola to veľmi dobre premyslená práca." Som veľmi rád. Ďakujem, že ste na nás mysleli. “
 • Evren Gürcan: "Bola to dobre premyslená aplikácia." Ďakujem všetkým za námahu. “
 • Barış Aykut Gökdemir: "Sledujem prácu metropolitného magistrátu od začiatku koronavírusu." Toto bolo cvičenie dobrého povedomia. Myslel som si, že to bolo v Turecku prvé. Chcel by som poďakovať prezidentovi Mansura a jeho tímu za projekty proti epidémii koronavírusov. ““
 • Kutlay Sivri: „Bola to veľmi úspešná osvetová kampaň. Som taxikár, toto tričko budem používať vo svojom vozidle. Ďakujeme nášmu predsedovi za vykonanú prácu. ““
 • Gül Seher Kaçar: "Bola to vynikajúca práca." Vhodná aplikácia na zvyšovanie povedomia. Mansur, veľmi pekne ďakujem nášmu prezidentovi. Sme veľmi citlivý starosta, hlas Ankary je hlasom nás všetkých, som rád, že tak robíme. “
 • Ali Koca: „Bola to veľmi úspešná práca, sme radi. Každý sa musí chrániť pred vírusom. Ďakujem."
 • Zeynep Temel: "Nemyslím si, že si niekto uvedomuje, aký nebezpečný je vírus." Toto bola veľmi dobrá udalosť. Týmto spôsobom si ľudia uvedomia závažnosť udalosti. Rád by som poďakoval metropolitnému mestu Ankara za túto kampaň. Dúfam, že ľudia pochopia, čo sa má povedať. ““
 • Selami Özcan:"Ďakujeme prezidentovi Mansuru." Toto vedomie sa muselo vytvárať. Ako bolo spomenuté na tričku, vzdialenosť a maska ​​sú veľmi dôležité. Čokoľvek je potrebné pre naše zdravie, musíme dodržiavať pravidlá spoločne. ““
 • Huseyin Zeybek: „Ďakujem pekne, mestská samospráva poskytuje vynikajúce služby. Mestská samospráva nás veľmi teší. ““
 • Furkan Kara: „Myslím si, že táto osvetová kampaň bude účinná. Ľudia teraz musia dodržiavať pravidlá sociálnej vzdialenosti. Veľmi pekne ďakujem metropolitnému magistrátu. ““
 • Yasemin Duran: "Je pekné, že naša obec na nás myslí." Myslím si, že táto aktivita zvýši povedomie. Mestské zastupiteľstvo robí pre nás maximum, ďakujeme. “
 • Stojací žeriav: "Bolo to veľmi dobré cvičenie na zvýšenie povedomia." Epidémia koronavírusov sa v Pursaklari rozšírila. Prezident Mansuru odviedol skvelú prácu, ďakujem. “
 • Gokmen Kilic: "Myslím si, že takéto štúdie by sa mali rozšíriť." Ďakujem našej obci. “
 • Bülent Sarı: "Bola to dobrá aplikácia." Zijem v nemecku. Takú štúdiu som nevidel. Ďakujem mnohokrát. "
 • Anıl Olcay: "Som veľmi spokojný s našim metropolitným starostom." Ďakujem veľmi pekne za vašu citlivosť. ““
 • Mehmet Guner: „Občania musia byť opatrnejší. Táto organizácia je tiež veľmi dobrá. ““
 • Tuner Açıkgöz: "Ďakujem mnohokrát. Vážim si poskytované služby. Dúfam, že ľudia budú teraz venovať pozornosť. ““
 • Satı Biçer: „Je to veľmi pekná aplikácia. Myslím si, že to bude efektívne. Verím, že sa zmestia do sociálnej vzdialenosti. Ďakujem prezidentovi Mansuru. “
 • Emine Ayan: "Snažíme sa pomáhať, ako môžeme, udržiavaním sociálneho odstupu." Myslím si, že táto prax tiež zvýši povedomie. ““
 • Anıl Olcay: "Som veľmi spokojný s našim metropolitným starostom." Ďakujem veľmi pekne za vašu citlivosť. ““
 • Mehmet Guner: „Občania musia byť opatrnejší. Táto organizácia je tiež veľmi dobrá. ““
 • Tuner Açıkgöz: "Ďakujem mnohokrát. Vážim si poskytované služby. Ľudia, ak Boh dá, venujte pozornosť. ““
 • Satı Biçer: „Je to veľmi pekná aplikácia. Samozrejme si myslím, že to bude účinné. Verím, že sa zmestia do sociálnej vzdialenosti. Ďakujem prezidentovi Mansurovi. ““
 • Emine Ayan: "Snažíme sa pomáhať, ako môžeme, udržiavaním sociálneho odstupu." Myslím si, že táto prax tiež zvýši povedomie. ““
 • Hüseyin Unal: „Ďakujem nášmu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi, ktorý nám dnes distribuoval tričká.“
 • Akif Erder:'' Musíme nosiť masku na ochranu pred epidémiou koronavírusov. Chcel by som sa poďakovať mestskému magistrátu v Ankare a nášmu starostovi Mansurovi Yavaşovi, ktorý zahájil takýto osvetový projekt s ohľadom na zdravie občanov a distribuoval tričká. “
 • Macit Korkmaz:'' Rád by som poďakoval metropolitnému starostovi Ankary Mansurovi Yavaşovi, ktorý pracuje s ohľadom na zdravie občanov a navrhol tričká na zvýšenie povedomia o epidémii koronavírusov. Nech je v našom mene Alah. “
 • Yusuf Duran: „Ďakujem nášmu dedkovi Mansurovi, ktorý nám distribuoval masky a tričká.“
 • Ismet Damar:„Páčili sa mi tričká, ktoré Ankara Metropolitan pripravila, aby upriamila pozornosť na epidémiu koronavírusov. Veľmi pekne ďakujeme za masky distribuované pre naše zdravie. Som veľmi spokojný so službami nášho prezidenta Mansuru. “
 • Cemil Akyuz:„Chcel by som sa poďakovať metropolitnému starostovi Ankary Mansurovi Yavaşovi, ktorý pracuje pre zdravie občanov, ktorí slúžia bez toho, aby museli rozdeľovať okres.“
 • Orhan Dertli:„Chcel by som sa poďakovať nášmu prezidentovi Mansurovi Yavaşovi, ktorý pracuje pre zdravie občanov od prvého dňa epidémie koronavírusov a dnes nám distribuuje tričká a masky.“
 • Atilla Olcay:'' Páčilo sa mi služba tričiek, ktorú mestská samospráva v Ankare navrhla a distribuovala občanom s cieľom zvýšiť povedomie o epidémii koronavírusov. Som veľmi spokojný so službami nášho prezidenta. Nech nás Alah nesklame. ““


sohbet

Buďte prvý komentár

Yorumlar