Mestská samospráva Muğla kúpi 70 hasičov

Mestská samospráva Muğla kúpi 70 hasičov
Mestská samospráva Muğla kúpi 70 hasičov

Z mestského úradu Muğla:


OZNÁMENIE O HASENÍ POŽIARU

Aby som mohol byť zamestnaný v mestskom úrade Muğla, podľa zákona o štátnych zamestnancoch č. 657; Podľa ustanovení nariadenia o obecných hasičských jednotkách budú štátni zamestnanci prijímaní na určené voľné pracovné miesta za predpokladu, že majú titul, triedu, platovú triedu, počet, kvalifikáciu, typ KPSS, základné skóre KPSS a ďalšie podmienky.

VŠEOBECNÉ A ŠPECIÁLNE PODMIENKY: Všeobecné a zvláštne podmienky, ktoré treba dodržať pri podávaní žiadostí o voľné kádre hasičov v mestskej samospráve Muğla, sú nasledujúce.

1. VŠEOBECNÉ PODMIENKY APLIKÁCIE

Uchádzači, ktorí sa budú uchádzať o vymenovanie do ohlásených kádrov hasičov, musia spĺňať nasledujúce všeobecné podmienky uvedené v článku 657 prvom odseku A odseku 48 zákona o štátnych zamestnancoch.

Byť tureckým občanom,

Nebyť zbavený verejných práv,

Aj keď už uplynuli obdobia uvedené v článku 53 tureckého trestného zákonníka; Trestné činy proti bezpečnosti štátu, aj keď ide o trest odňatia slobody alebo milosť na rok a viac za trestný čin spáchaný úmyselne, trestné činy proti ústavnému poriadku a jeho fungovaniu, sprenevera, vydieranie, podplácanie, krádež, podvod, podvod, zneužitie dôvery, podvodný čin nebyť odsúdený za trestné činy bankrotu, zmanipulovanie tendra, zmanipulovanie výkonu činu, pranie špinavých peňazí z trestného činu alebo pašovanie,

U kandidátov mužského pohlavia, ktorí nie sú v nijakom vzťahu s vojenskou službou alebo nedosiahli vek vojenskej služby, alebo ak dosiahli vek vojenskej služby, absolvovali aktívnu alebo odloženú vojenskú službu alebo boli preradení do rezervnej triedy,

Bez duševného ochorenia alebo fyzického postihnutia, ktoré mu môže brániť v nepretržitom plnení jeho povinností,

Aby sa splnili ďalšie požiadavky na aplikácie požadované pre oznámené pozície,

2. APLIKÁCIA OSOBITNÉ PODMIENKY:

U ohlásených hasičských kádrov splniť školské požiadavky na škole, ktorú absolvovali, a mať minimálne skóre KPSS z typov bodov, ktoré sa získajú na skúške verejného výberu personálu (KPSS) 2018 pre toto vzdelávanie,

Váženie a meranie by malo byť najmenej 1.67 metra pre mužov, najmenej 1.60 metra pre ženy na prázdny žalúdok, na prázdny žalúdok a najmenej 1 metra pre ženy a medzi časťou s výškou väčšou ako 10 meter a hmotnosťou a 30 nesmie byť rozdiel väčší ako XNUMX kilogramov (+, -). byť mladší. Výšku a váhu určí naša obec,

Po zdravotnej stránke musia vyhovovať pracovným podmienkam hasičov za predpokladu, že nemajú fóbie ako uzavretý priestor, úzky priestor a výška,

Mať vodičský preukaz najmenej triedy B alebo C vydaný ustanoveniami zákona o cestnej premávke z 13.10.1983 a číslovaný 2918 a uvedený v časti o kvalifikácii tabuľky,

Nebyť vylúčený z verejných inštitúcií a organizácií, kde predtým pracovali, z dôvodu nedisciplinovanosti alebo morálnych dôvodov,

3. DOKUMENTY POŽADOVANÉ OD KANDIDÁTOV POČAS PRIHLÁŠKY:

Počas aplikácie;

Prihláška od našej inštitúcie alebo obce http://www.mugla.bel.tr Bude k dispozícii na internetovej adrese.

K formuláru žiadosti budú priložené nasledujúce dokumenty.

Originál alebo fotokópia občianskeho preukazu alebo občianskeho preukazu,

Originál alebo notárom overená kópia diplomu alebo diplomu (kópie môžu byť overené našou obcou za predpokladu, že je predložený originál),

Pre absolventov zahraničných škôl originál alebo notársky overená kópia osvedčenia o rovnocennosti (kópie môžu byť overené našou obcou za predpokladu, že je predložený originál),

Originál alebo notársky overená kópia vodičského preukazu (kópie môžu byť overené našou obcou za predpokladu, že je predložený originál),

Počítačový výtlačok dokumentu s výsledkami KPSS s overovacím kódom prevzatým zo stránky ÖSYM,

Písomné vyhlásenie o nevojenskej službe pre mužských kandidátov,

Vyhlásenie, že pri plnení jeho povinností nie je prekážka,

2 fotografie nasnímané za posledných šesť mesiacov (1 z nich bude prilepená do formulára),

4. UMIESTNENIE APLIKÁCIE, DÁTUM, SPÔSOB A DOBA TRVANIA:

Uchádzači, aby sa zúčastnili ústnej a praktickej skúšky;

Od 12.10.2020 do konca pracovnej doby do 16.10.2020 oddelenie ľudských zdrojov a výcviku umiestnené v Hasičskom zbore v Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA na meranie výšky a hmotnosti pod dohľadom zdravotníckeho personálu spolu s vyššie uvedenými dokumentmi. Proces podania žiadosti ukončia osobným prihlásením sa na podateľni riaditeľstva pobočky.

Žiadosti sa podávajú osobne. Žiadosti podané poštou alebo inými prostriedkami nebudú akceptované.

Žiadosti podané s neúplnými informáciami a dokumentmi alebo bez kvalifikácie sa nebudú hodnotiť.

5. HODNOTENIE ŽIADOSTÍ - OZNAM PRIJATEJ PRIJATEJ ŽIADOSTI

1 - Kontrolou kompatibility ich TR ID čísla a záznamov OSYM budú uchádzači zoradení podľa skóre KPSS, počnúc kandidátom s najvyšším skóre budú kandidáti pozvaní na ústnu a skúšku v rozsahu päťnásobku počtu voľných miest, ktoré majú byť vymenovaní.

2 - Na skúšku budú pozvaní ďalší uchádzači, ktorí majú rovnaké skóre ako posledný kandidát pozvaný na skúšku.

3- Kandidáti, ktorí sa môžu zúčastniť skúšky, dostanú 23. 10. 2020 skóre KPSS na webovej stránke našej samosprávy. http://www.mugla.bel.tr Uchádzači budú mať prístup k dokumentom o vstupe na skúšku na tejto adrese.

4 - Tento dokument bude predložený pri vstupe na skúšku. Uchádzači, ktorí sa nemôžu kvalifikovať na skúšku, nebudú nijako informovaní.

6. MIESTO, ČAS A PREDMETY SKÚŠKY:

Ústna a praktická skúška sa budú konať medzi 02.11.2020 - 11.11.2020 v areáli hasičského zboru Muğla v požiarnom zbore mesta Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi č .: 3 Menteşe / MUĞLA. Skúšky sa začnú o 09.00:XNUMX.

Ak nie je možné absolvovať ústnu a praktickú skúšku v ten istý deň, bude sa pokračovať nasledujúci deň.

Uchádzači, ktorí sa nezúčastnia skúšky v ohlásený deň skúšky a / alebo sa nemôžu zúčastniť kvôli ospravedlneniu, sa považujú za stratení právo na skúšku.

Ústna skúška;

1. ústava Turecka,

2. Atatürkove princípy a dejiny tureckej revolúcie,

3. Zákon o štátnych zamestnancoch č. 657,

4. Základné právne predpisy o miestnych správach,

Pokrýva témy.

Praktická skúška;

Bude sa uskutočňovať spôsobom, ktorý bude zahŕňať meranie profesionálnych vedomostí a schopností týkajúcich sa titulu personálu a meranie charakteristík, ako je jazda a športová vytrvalosť.

7. HODNOTENIE SKÚŠKY - PREDMET VÝSLEDKOV:

Vyhodnotenie na skúške hasičov;

Ústna skúška; Ústava Turecka, Ataturkove princípy a dejiny revolúcie, zákon č. 657, základné právne otázky týkajúce sa miestnej samosprávy sú zostavené z celkového počtu 25 bodov, z toho 100 bodov a hodnotia členovia skúšobnej komisie v samostatnej správe.

Praktická skúška; Získava viac ako 100 plných bodov a body pridelené členmi skúšobnej komisie sa zaznamenávajú do samostatných zápisníc.

Hodnotenie na skúške; Skóre skúšky sa počíta tak, že sa absolvuje 40% ústnej časti skúšky a 60% aplikovanej časti a skóre udelené členmi skúšobnej komisie sa zaznamená v samostatnej správe. Pre úspešné absolvovanie skúšky je potrebné získať minimálne 60 bodov.

Skóre úspešnosti kandidátov na vymenovanie sa určuje aritmetickým priemerom skóre skúšky vykonaného obcou a skóre KPSS a oznámeného na webovej stránke našej obce.

Ak sú skóre úspešnosti kandidátov rovnaké, bude mať prednosť vyššie skóre KPSS. Počnúc najvyšším skóre úspešnosti sa určí počet stálych kandidátov a rezervných kandidátov, ako aj počet skutočných kandidátov. Hlavný a náhradný zoznam kandidátov bude oznámený na webovej stránke obce a všetkým, ktorí sú na zozname, bude zaslané písomné oznámenie.

Skúšobná komisia; Na konci skúšky má právo prijať alebo neakceptovať žiadne alebo niektoré z pozícií oznámených v oznámení o skúške, ak sú skóre úspechu nízke alebo nedostatočné.

Počas žiadostí a postupov sa vyšetrenia tých, o ktorých sa zistí, že nepravdivo vyhlasujú alebo akýmkoľvek spôsobom skryjú pravdu, považujú za neplatné a ich pridelenie sa neuskutoční. Aj keď sú stanovené prípady takýchto prípadov, ich pridelenia sa zrušia. Tieto osoby sa nemôžu domáhať žiadnych práv a budú podané trestné oznámenie u hlavného prokurátora.

Proti výsledkom skúšky sa možno písomne ​​odvolať do siedmich dní od oznámenia zoznamu úspešných na webovej stránke obce. Námietky uzatvára skúšobná komisia do siedmich dní a príslušná osoba je o tom písomne ​​informovaná.sohbet

Buďte prvý komentár

Yorumlar