Dychy na bicykli majstrovstiev sveta s poruchami sluchu!

svetový dech berúci cyklistický šampionát

V koordinácii s Guvernérsky Gaziantep, Gaziantep Metropolitnej Obec mládeže a telovýchovy Services Department predsedníctvo do Turecka nepočujúcich telovýchovy vo Federácii spolupráce, ktorá xnumx'ünc konala prvýkrát v Turecku World nepočujúcich Druhý deň cyklistiky majstrovstvá, bola scéna silnej konkurencii

Yelisaveta Topchaniuk z Ukrajiny, Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova z Ukrajiny a Aleksandra Ruslanovna Evdokimova z Ruska vstúpili do kategórie žien 25 kilometrov. V km 35 získali medailu Dmitrij Andreevič Rozanov z Ruska, Ivan Vladimirovič Makarov z rovnakej krajiny a Pavel Arciszewski z Poľska.

Mesto Gazi, ktoré prilákalo všetku pozornosť medzinárodným organizáciám, ktoré si zaslúžia svoju identitu ako „mesto priateľské k športu“, bude až do soboty 29. novembra 02 hostiť víchricu vzrušenia, keď sa 2019. októbra budú konať Majstrovstvá sveta v cyklistike so sluchovým postihnutím. Na šampionáte sa v Turecku, ako aj v USA, Brazílii, Českej republike (Česká republika), Grécku, Holandsku, Maďarsku, Poľsku, Rusku, na Slovensku, v Zambii a na Ukrajine s 50 sluchovo postihnutými športovcami na náročných tratiach zapotili, aby získali medailu.

Na druhý deň majstrovstiev sa v individuálnych časových súťažiach v kategórii žien a mužov zvýšila adrenalín a nadchlo publikum. Ocenili sa 25 a 35 v pretekoch pretekárov v neúprosnom preteku.

Od 56022 Street súťažili ženy 25 na kilometrovej trati 12 zriadenej na ceste Kilis pred zoologickou záhradou Gaziantep z Burç Road. Brazílska Livia De Assis Trivizol bola vylúčená zo súťaže. Yelisaveta Topchaniuk z Ukrajiny získal zlatú medailu v súťaži. Po Topchaniuk nasledovali ruská Aleksandra Ruslanovna Evdokimova a Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova.

Ruský Dmitrij Andreevič Rozanov bol víťazom mužského súťažiaceho 35, ktorý súťažil v kilometrovom kurze 14, nasledoval jeho krajan Ivan Vladimirovič Makarov a poľský Pavel Arciszewski sa umiestnil na treťom mieste v súťaži.

V rebríčku tímov na konci dňa, Rusko minút 1 34 26 hodín sekundy prvé, Poľsko minút 1 44 21 hodín sekúnd na druhé miesto, zatiaľ čo Turecko bolo tretie 1 50 hodiny minút sekúnd pri 8.