Začiatok registrácie do letných športových škôl Meram

Začiatok registrácie do letných športových škôl Meram
Začiatok registrácie do letných športových škôl Meram

V utorok 24. mája sa začína prihlasovanie do letných športových škôl Meram, na ktoré deti a mládež čakajú s veľkým nadšením a prejavujú veľký záujem. Registrácia, ktorá bude pokračovať do 10. júna, bude prebiehať online. Starosta mesta Meram Mustafa Kavuş pozval všetky deti a mladých ľudí do letných športových škôl Meram, ktoré zabezpečia nezabudnuteľnú dovolenku so športovými aktivitami a prekvapeniami.

Prihlasovanie do letnej športovej školy Meram sa spustí v utorok 24. mája. Online registrácie na merambelediyespor.com v digitálnom prostredí budú pokračovať do piatka 10. júna. Tréningy v Letných športových školách obce Meram budú prebiehať v 5 rôznych zariadeniach v 15 pobočkách pre deti vo veku 10-9 rokov. Letné športové školy obce Meram, kde sa budú registrovať odvetvia futbalu, basketbalu, volejbalu, lukostreľby, kurtového tenisu, plávania, gymnastiky, wushu, kick boxu a taekwonda; Športové zariadenie Aşkan Muhammet Rüyakuslu, Športové centrum Rabia, Športové centrum Nazmiye Muslu, Športové zariadenie Harmancik, Kobercové a športové centrum Recepa Tayyipa Erdoğana, Kobercové ihrisko a športové centrum Osmana Gazi, Kobercové ihrisko a športové centrum TOKİ (Gödene), Kobercové ihrisko a športové centrum Meram Yeniyol Športové centrum.Uskutoční sa v Športcentre. Letné športové školy, ktoré sa začnú 28. júna, skončia 2. septembra.

PREZIDENT KAVUS; “PRAJEME VŠETKÝM NAŠIM DEŤOM A MLÁDEŽI NA NAŠICH LETNÝCH ŠPORTOVÝCH ŠKOLÁCH”

Pripomínajúc, že ​​letné športové školy v Merame, ktoré sa stali tradičnými, umožňujú deťom a mladým ľuďom stráviť prázdniny tým najkrajším a najprospešnejším spôsobom, starosta mesta Meram Mustafa Kavuş pozval všetky deti a mladých ľudí, aby sa zapojili do tejto organizácie. Prezident Mustafa Kavuş uviedol, že letná športová škola je dobrou príležitosťou na odbúranie únavy z obdobia vzdelávania, zhodnotiť ho dôležitou aktivitou, akou je šport, naučiť sa nové veci a nadviazať nové priateľstvá. „Chcem apelovať nielen na naše deti, ale aj na našich rodičov; Rodičia tiež musia byť citliví, aby zabezpečili, že vaše deti využijú prázdniny naplno a venujú sa dôležitej aktivite, akou je šport, ktorý bude formovať ich budúcnosť. Naše deti tak vstanú a pohnú sa zo sedadiel, možno začnú s novým športom a naučia sa nové veci. Ich radosť sa zvýši s organizovanými podujatiami. Preto sme povinní povzbudzovať naše deti a prinášať obete. V predchádzajúcich rokoch bola väčšina našich rodičov v tomto bode citlivá a posielala svoje deti do školy. Nepochybujeme, že táto citlivosť bude pokračovať aj tento rok. Nech naše letné športové školy prinesú požehnanie pre naše deti, rodiny a našu budúcnosť.

Podobné inzeráty

Buďte prvý komentár

Yorumlar