Poyrazın Daughters Lost to Yalıkavak doma

Bursa Büyükşehir Belediyespor, ktorá súťaží v ženskej hádzanárskej superlige, prehrala v 21. týždni doma s Armadou Praxis Yalıkavak 30:26.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, ktorý je so 18 víťazstvami v 7 zápasoch ligy na 7. mieste, čelil v športovej hale Mudanya svojmu súperovi na 18. mieste s 15 víťazstvami v 3 zápasoch. Proti svojmu súperovi nemohol začať zápas tak, ako chcel, v prvej polovici ligy prehral 40:26. Poyrazove dcéry sa však rýchlo zotavili, 12. Minutu 8:7. Kým uplynula 15. minúta zápasu, keď tím hostí viedol 10:8, Bursa Büyükşehir Belediyespor nedokázal zabrániť zväčšovaniu rozdielu a ukončil prvý polčas za stavu 16:11.

Bursa Büyükşehir Belediyespor začal druhý polčas veľmi efektívne, keď v 38. minúte zmenšil rozdiel a vyrovnal skóre na 18:18. V nasledujúcej epizóde však Poyrazın Kızları, ktorý bol vyradený z hry v dôsledku kontroverzných rozhodnutí rozhodcov, nedokázal zabrániť tomu, aby ich súper opäť získal prevahu. Bursa Büyükşehir Belediyespor nedokázala zabrániť zväčšeniu rozdielu a prehrala zápas 30:26. Bursa Büyükşehir Belediyespor nastúpi v posledný týždeň základnej časti v pondelok 29. apríla vonku proti Yenimahalle Belediyesi.