Büyükakın odštartoval preteky vo veslovaní Gulf Cup

Preteky vo veslovaní Gulf Cup sa úspešne rozbehli

V sobotu 2. júla sa v spolupráci s metropolitnou samosprávou Kocaeli a tureckou veslárskou federáciou konali v pobrežnej časti Sekaparku Kite Hill preteky Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup Veslárske preteky, na ktorých sa registrácia získavala prostredníctvom Tureckej veslárskej federácie. , ktorú tvorí 13 klubov a 8 kategórií. O 232:11.00 sa začali preteky Gulf Cup veslovania, od ktorých sa očakáva, že budú dejiskom veľkej konkurencie a napätia. Starosta metropolitnej obce Kocaeli Assoc. DR. Tahir Büyükakın, prezident pobočky Kocaeli, Vedat Doğusel, zástupca riaditeľa provincie Kocaeli pre mládež a šport Ziyaülhak Sarıgül, zástupca provincie veslovania Murat Günalp, prezidenti klubov, reprezentanti a športovci.

“ROBNÍME Z NEHO HLAVNÉ HLAVNÉ MĚSTO VODNÝCH ŠPORTOV”

Preteky organizované v spolupráci s metropolitnou samosprávou Kocaeli a tureckou veslárskou federáciou sa konali za účasti starostu metropolitnej samosprávy Kocaeli Tahira Büyükakına. Prezident Büyükakın prišiel do oblasti, kde sa konali preteky, a pozdravil všetkých športovcov. Prezident Büyükakın v reakcii na záujem športovcov povedal: „Podnikáme pevné kroky k tomu, aby sa Kocaeli stalo hlavným mestom vodných športov. V organizovaní týchto a podobných podujatí na ceste stať sa centrom vodných športov budeme pokračovať. Prajem úspech našim športovcom, ktorí sa zúčastnili veslárskych pretekov Gulf Cup.“ povedal. Potom spustil mužské preteky 4x+Sea Veslovanie spustením kanoe so športovcami.

ŠPORTOVCI SÚŤAŽI NA 2000 A 4000 M

13 klubov súťažilo v 8 kategóriách v Kocaeli Metropolitan Municipality Gulf Cup veslovanie. Kategória Mladí muži 8+ vo veslárskych pretekoch 2000m. 4x+Sea Veslovanie Junior Muži, 4x+Sea Veslovanie Junior Ženy, 4x+Sea Veslovanie Master Muži, 4x+Sea Veslovanie Master Ženy, 4x+Sea Veslovanie Master Mix, 4x+Sea Veslovanie Ženy, 4x+Sea Veslovanie Muži preteky 4000 m On tiež vesloval.

İZMIT SUMERSPOR MÁ POHÁR V CESTNÝCH PRETEKÁCH

Tímy, ktoré sa umiestnili na prvom mieste v každej kategórii, boli ocenené medailou a tím, ktorý skončil na prvom mieste v každej kategórii, získal Kocaeli Gulf Cup. Podľa súťažných pokynov Tureckej veslárskej federácie získali tímy umiestnené v prvej šestke 12, 10, 7, 5, 3, 2 bod, resp. Klub Izmit Sümerspor, ktorý sa umiestnil na prvom mieste v každej kategórii, vyhral Gulf Cup. Podľa poradia klubu s najvyšším počtom bodov po celkovo 1 pretekoch získal 8. klub Izmit Sümerspor 1 dvojrady, 3. miesto Altınboynuz club 2 dvojrady a 2. klub Fenerbahçe 3 dvojrad.