Výber mládežníckych reprezentačných družstiev v plávaní na otvorenej vode a majstrovstvá Turecka sa skončili

Výber mládežníckych reprezentačných družstiev v plávaní na otvorenej vode a turecký šampionát sa skončili

13 športovcov z 31 klubov z 126 miest súťažilo počas dvoch dní na Majstrovstvách mládeže v plávaní na otvorenej vode a na majstrovstvách Turecka, ktoré organizovala Turecká plavecká federácia v Alanyi.

V pretekoch, ktoré sa konali na pláži Galip Dere za budovou samosprávy Alanye, sa na prvom mieste umiestnil Doğa Babacan s časom 10000 hodiny 2 minút 5 sekúnd, druhý bol Azra Aksu s časom 55 hodiny 2 minút 12 sekúnd a tretí Sudenas Çakmak s časom 49 hodiny 2 minút 14 sekúnd. v kategórii 18 10000 m voľne ženy. Vo vekovej kategórii mužov na 18 19 m voľný spôsob 1-54 rokov sa na prvom mieste umiestnil Muharrem Batu Servi s časom 04 hodina 1 minút 54 sekúnd, druhý skončil Umut Yıldırım s časom 06 hodina 1 minút 54 sekúnd a na treťom Yağız Efe Arı s časom 07 hodina 10000 minút 20 sekúnd. V kategórii mužov na 30 1 m voľný štýl vo veku 58 až 29 rokov obsadil prvé miesto Doğukan Ulaç s časom XNUMX hodina XNUMX minút XNUMX sekúnd.

Naši vrcholoví športovci budú mať právo vstúpiť do mládežníckej reprezentácie a reprezentovať našu krajinu. Manažér mládeže a športu Alanye Emre Kıldırgıcı a členovia manažmentu Tureckej plaveckej federácie odovzdali svoje medaily najlepším športovcom.