Turecké preteky Moto Drag Championship sa konali v Antalyi

Druhá a tretia etapa tureckého šampionátu Moto Drag, ktorý je súčasťou kalendára pretekov Tureckej motocyklovej federácie na rok 2021, sa konali v Antalyi. Výrazný úspech dosiahol tím Manisa BBSK Motor Sports v pretekoch, ktoré trvali dva dni. Naši športovci İbrahim Nişli a Kamil Kırbaş; pričom získal prvé miesto v dvoch kategóriách a druhé miesto v dvoch kategóriách; Kamil Kırbaş prekonal traťový rekord v Kepez Drag Track s 8.229 sekundy.

Napínavosť 2. a 3. etapy tureckého šampionátu dragsterov sa odohrala na Antalya Kepez Drag Track. V pretekoch, ktorých sa zúčastnilo 13 športovcov z 100 provincií, oprášili trať naši motoristi z Manisa Metropolitan Municipality İbrahim Nişli a Kamil Kırbaş. V rámci 2. etapových pretekov získal prvé miesto v triede Pro Street Kamil Kırbaş z Manisa Metropolitan Belediyespor; V pretekoch triedy Super Street skončil druhý. Ďalší atlét z Manisa BBSK, İbrahim Nişli, získal prvé miesto v triede Street 750; V pretekoch triedy Pro 300 skončil druhý.

3. Neprešli pretekami

Naši pretekári Manisa BBSK Motor Sports team neprešli 3. etapami naprázdno. Zatiaľ čo náš atlét Kamil Kırbaş skončil prvý v pretekoch triedy Pro Street; V pretekoch triedy Super Street skončil druhý. İbrahim Nişli sa umiestnil na prvom mieste v pretekoch triedy 750 a skončil druhý v pretekoch triedy Pro 300.

Záznam trate pochádza od nášho športovca Kamila Kırbaşa

Atlét Manisa Metropolitan Belediyespor Kamil Kırbaş prekonal rekord Kepez Drag Track časom 8.229 sekundy a pretekári zdvihli poháre na konci pretekov. Člen predstavenstva Manisa BBSK Velihan Yumrukaya zablahoželal našim športovcom k úspešným výsledkom v pretekoch Kepez Moto Drag Race.