Istanbulčania sa vrhli na Üsküdar bez premávky

istanbulárny zákazník

Podujatie „Behám po Istanbule“ organizované mestským úradom v Istanbule „Chceli by ste bežať v Üsküdare bez premávky?“ Bolo to vyrobené s mottom. V prípade, ktorý oživil aj zdravotne postihnutých občanov, dvetisíc obyvateľov Istanbulu urputne bojovalo o to, aby sa dostali do cieľa. Mestan Turhan získal prvé miesto pre mužov a Damla Çelik pre ženy.

V Üsküdare sa dnes konali druhé preteky série „Behám Istanbul“, ktoré organizuje Spor Istanbul, dcérska spoločnosť metropolitnej samosprávy Istanbulu. „Chceli by ste jazdiť v Üsküdare bez premávky?“ Približne dvetisíc obyvateľov Istanbulu bežalo v Üsküdare bez vozidla a bez premávky, ktorá sa uskutočnila so sloganom a oživila postihnutých bežcov. Na podujatí sa zúčastnili aj starostka Üsküdaru Hilmi Türkmen, manažérka pre mládež a šport IMM Ayhan Kep a zástupca generálneho riaditeľa Spor Istanbul Yusuf Önen.

10: 31: 41: 32: 10: 32: 15: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX: XNUMX; ukončil.

V kategórii všeobecnej klasifikácie žien bol 38: 36 prvý bežec, ktorý dosiahol cieľovú čiaru s minimálnym hodnotením. Elif Mert získal druhé miesto s 40: 20 minút a Emine Baydilli skončila na treťom mieste s 43: 28 minútami.

Akcia sa začala dechovými cvičeniami a zahrievacími pohybmi. Akcia sa skončila slávnostným odovzdaním cien.

POKRAČOVANIE POKRAČÍ

Tohtoročná séria „Behám Istanbul“ bude pozostávať z 5 etáp, z ktorých jedna je rýchlostná skúška. „Behám Istanbul“ Prvé preteky 4. sezóny sa konali v marci so špeciálnou etapou Medzinárodného dňa žien. Preteky po Üsküdarskej etape; Etapa Caddebostan bude počas celého roka pokračovať Bakırköyho etapou a Bebekovou etapou, poslednými pretekmi série.

PRVÁ PRÁCA sa konala v 2016e

Projekt „Istanbul bežím“, najmä v Istanbulskom maratóne a Istanbule vrátane polmaratónu, ktorý má povzbudiť účasť na cestných pretekoch v Turecku, organizovať účastníkov cestných pretekov k alternatívnym závodom, poskytovať bežcom sériové preteky, aby sa mohli prispôsobiť behu začiatočníkov na krátke vzdialenosti Realizovaná bola v roku 2016.

Preteky bežiace na 10 km tratiach sa merajú pomocou elektronických časovacích čipov. Špeciálne navrhnutá medaila sa udeľuje v každých pretekoch, kde sú víťazi odmenení rôznymi darčekmi. Bežci, ktorí absolvujú všetky 4 série pretekov, spoja svoje medaily a doplnia medailu „Behám Istanbul“.