Tím lyžiarskeho tímu Ankara Metropolitan Municipality pracuje v Ilgaz

Lyžiarsky tím Ankara Metropolitan Municipality pracuje v Ilgaz: Lyžiarsky tím Ankara Metropolitan Municipality pracuje pred zápasmi v lyžiarskom stredisku Ilgaz Yıldıztepe. Športovci ubytovaní v hoteli Yıldıztepe Armar pokračujú v práci 2 cvičením denne, ráno a popoludní. Tréner tímu Fatih Yüksel uviedol, že pokračujú prípravy na kvalitu snehu a medzinárodne registrovanú lyžiarsku bežeckú trať severnej disciplíny Ilgaz, a uviedol: „Ako Ankara BB sme nedávno vyhrali 1 medailí v pretekoch 23. etapy. Pokračujeme v príprave na 2. etapové preteky v Ilgaze a naša práca v tábore bude pokračovať v Ilgaze počas semestra. Naším cieľom je lyžiarske závodné majstrovstvá 2. etapy Turecka. Ak budeme vo fáze 2 úspešní, pôjdu športovci, ktorých etapy majstrovstiev Turecka prekročia kvótu. Skupina Kajak Západ bola rozdelená ako východná skupina, my sme západná skupina. 12 mužských a 10 ženských lyžiarskych tímov pozostávajúcich zo športovcov BB Ankara, Turecko v roku 2014. 2. zimné športy, Write Turkey získal titul šampióna lyžovania na invalidnom vozíku.