Prezident Büyükkılıç udelil medaily budúcim tenistom

Priekopníkom športových podujatí a aktivít v Európskom športovom meste Kayseri 2024 je Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Pokračuje v organizovaní športových organizácií počas špeciálnych dní a týždňov.

V tejto súvislosti Büyükşehir Spor A.Ş. K 23. aprílu bol zorganizovaný špeciálny tenisový turnaj Národnej suverenity a Deň detí, ktorý deťom daroval Gazi Mustafa Kemal Atatürk, zakladateľ Tureckej republiky.

Na turnaji, ktorý sa konal v dňoch 20. – 23. apríla, tvrdo súťažilo spolu 8 športovcov, 14 dievčat a 62 chlapcov vo veku 61 – 123 rokov.

Sports Inc. Tenisový turnaj národnej suverenity a Deň detí 23. apríla, ktorý organizoval tenisový turnaj Národnej suverenity a Deň detí, sa skončil finálovými zápasmi na tenisových kurtoch Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden.

Ocenenia ich majitelia dostali v dychberúcich tenisových zápasoch v Kayseri, meste športu a športovcov.

Detskí športovci si medaily prevzali z rúk primátora metropoly Dr. Zatiaľ čo Memduh Büyükkılıç daroval, starosta Büyükkılıç dal ako darček aj inteligentné hodinky.

Starosta Büyükkılıç zablahoželal deťom, ktoré vyhrali zápasy tým, že spoločne zažili šport a zábavu na tenisových kurtoch, na ktorých sa konali krásne súťaže, a zablahoželal deťom k 23. aprílu ku dňu národnej suverenity a dňu detí a povedal: „Vzhľadom na náš Deň národnej suverenity zakladateľ našej republiky, Mustafa Kemal Atatürk, zaželal našim deťom „Blahoželám našim deťom k tomuto zmysluplnému dňu, ktorý dal ako darček,“ povedal.

„V NAŠEJ KAYSERİ VYNALOŽÍME POTREBNÉ ÚSILIE NA VÝCVIKU BUDÚCICH TENISTOV“

Büyükkılıç podčiarkol, že vynaložia potrebné úsilie na prípravu budúcich tenistov v Kayseri a povedal: „Špeciálne dnes blahoželám našim deťom, ktoré sa zúčastnili súťaží súvisiacich s tenisom vo vekovej skupine 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX v našej národnej záhrady a prajeme im veľa úspechov. "Dúfam, že vynaložíme potrebné úsilie na prípravu budúcich tenistov v Kayseri," povedal.

POČET KALOVÝCH TENISOVÝCH KURTOV SA ZVYŠUJE

Starosta Büyükkılıç poznamenal, že počet krytých tenisových kurtov, ktoré priťahujú veľkú pozornosť milovníkov tenisu, sa zvýši, povedal: „Tu by som rád vyjadril, že proces aktivujeme smerom, ktorý si želáte v budúcnosti, po intenzívnom požadovať od vás zvýšenie počtu krytých tenisových kurtov. "Vopred blahoželám našim milovaným šteniatkam a prajem im veľa šťastia," povedal.

Finálové zápasy turnaja hostil primátor metropoly Dr. Okrem Memduha Büyükkılıça, provinčného riaditeľa pre mládež a šport Ali İhsan Kabakcı, metropolitná samospráva Kayseri Spor A.Ş. Predseda predstavenstva Cenani Ayaydın a Spor A.Ş. Pozeral sa aj generálny manažér İbrahim Somtaş.

TU SÚ VÍŤAZNÍ ŠPORTOVCI TURNAJE

V rámci turnaja sa Jülide Deva Şanlı umiestnila na prvom mieste v skupine 8-9 Years Old Girls Group, Eylül Sarı na druhom mieste, Aymine Yakut na treťom a Yağmur Dökmeci na štvrtom mieste. V skupine 8-9 Age Men's Group sa na prvom mieste umiestnil Doruk Sarı, na druhom mieste Ali Kat, na treťom Tan Karadağ a na štvrtom mieste Kerem Yavuz.

V skupine 10-ročných dievčat sa na prvom mieste umiestnila Bilge Su Yasdı, druhá bola Defne Özkan, tretia bola Eylül Sadak, štvrtá bola Servet Kutay a v skupine 10-ročných chlapcov bola prvá Sıraç Ayyıldırım, Veli Mete Akbudak. bol druhý, Ömer Enes Aykas bol tretí a Yasir Tuna bol štvrtý.

V skupine 11-12 Years Old Girls Group získala prvé miesto Neva Duman, druhé miesto Ceylin Nayman, tretie miesto Sineris Jan Ceylan a štvrté miesto Gizem Ülger. V turnaji obsadil prvé miesto Fatih Uzun, druhé miesto Mehmed Sait Akkaya, tretie miesto Atlas Mermer a štvrté miesto obsadil Dağhan Doğan v skupine mužov do 11-12 rokov.

V skupine 13-14 Years Old Girls Group, kde sa na prvom mieste umiestnila Jasmin Dila Şanlı, na druhom mieste Erva Özimamoğlu, na treťom Zeynep Önal a na štvrtom Nurefşan Başok. V mužskej skupine 13-14 rokov sa na prvom mieste umiestnil Muhammed Efe Çankaya, na druhom mieste sa umiestnil Alparslan Yiğit Doğan, na treťom Kerem Özbakan a na štvrtom mieste Ahmet Mantıcı.