tofaş, KarşıyakaBeat inak

TOFAŞ sa predstaví proti Pınarovi doma v zápase 28. týždňa tureckej Insurance Basketball Super League. Karşıyaka stretol tvárou v tvár. Blue Greens nastúpili na zápas v športovej hale Nilüfer TOFAŞ s Cassiusom Winstonom, Calebom Homesleym, Tolgom Geçim, JJ O'Brienom a Austinom Wileym a strelili svoj prvý kôš od Tolga Geçima. Tím Bursa, ktorý v televíznej prestávke o 5.20 viedol 11:9 s bodmi od Austina Wileyho a Tolgu Geçima, po prestávke odpovedal na body súpera Cassiusom Winstonom, Ege Demirom a Özgürom Cengizom a uzavrel prvú tretinu s náskokom 22:21.

Pınar na začiatku druhej tretiny Karşıyaka Hoci sa trojkou Erricka Mc Colluma ujali vedenia 22:24, basketbalový tím TOFAŞ získal vedenie 28:27 bodmi od Egeho Demira a Caleba Homesleyho. Modro-zelený tím, ktorý v tejto epizóde ťahal sériu 13:0 s košmi Austina Wileyho a JJ O'Briena po trojke Cassia Winstona, zvýšil o 14.40 h na dvojciferný rozdiel (37:27), kým Cassius Winston , Austin Wiley, Caleb Homesley Pokračujúc v bodovaní s Tolgom Geçim a Tolgom Geçimom, TOFAŞ vstúpil do šatne s náskokom 54:46 košmi od JJ O'Briena, Cassia Winstona a Zeljka Sakica.

Na začiatku tretej štvrtiny získal tím Bursa 12-bodový náskok (59-47) s bodmi Cassiusa Winstona a Caleba Homesleyho, zatiaľ čo koše Austina Wileyho, Caleba Homesleyho a JJ O'Briena posunuli skóre na 25-68. v 57. minúte. TOFAŞ, ktorý v zostávajúcej časti štvrtiny nedovolil reprezentantovi Izmiru zmenšiť náskok, vstúpil do poslednej štvrtiny s náskokom 82:73 s bodmi Austina Wileyho, Mustafu Kurtulduma, Caleba Homesleyho a Cassia Winstona.

Pınar začal štvrtú tretinu bodmi Erricka Mc Colluma. Karşıyaka Najprv znížili v 31. minúte na rozdiel 5 (82:77) a v 33. minúte na 3 (84:81). Basketbalový tím TOFAŞ pokračoval v odpovedi na súperove body Cassiusom Winstonom, Tolgom Geçimom a Austinom Wileym po kritickom trojbodovom zásahu Tolgu Geçima. Zostávajúcich 3.29 vstúpil súper do timeoutu s náskokom 97:89 a z prestávky sa vrátil s Cassiusom Winstonom. bodovali s Tolgom Geçimom a Calebom Homesleym.

fontána Karşıyaka Caleb Homesley sa stal hráčom zápasu proti TOFAŞ s 27 bodmi, 7 doskokmi, 5 asistenciami a 31 bodmi za efektivitu; Cassius Winston bol najlepším strelcom s 29 bodmi, 2 doskokmi a 3 asistenciami. V zápase, v ktorom mal Austin Wiley double-double s 20 bodmi, 11 doskokmi a 2 blokmi, prispel Tolga Geçim 15 bodmi, 2 doskokmi a 6 asistenciami. Marcus Denmon a Omar Prewitt neboli zaradení do zostavy kvôli zahraničnej kvóte.

Basketbalový tím TOFAŞ, ktorý získal 11. víťazstvo v lige, odohrá svoj ďalší zápas vonku proti Bahçeşehir College v nedeľu 28. apríla. Zápas v Ülker Sports and Event Hall sa začne o 20.30. Po tomto zápase budú Blue Greens v stredu 27. mája hosťom Çağdaş Bodrumspor v zápase 1. týždňa odloženia.