V Ordu budú súťažiť športovci z Manisy

Preteky provinciálnych majstrovstiev kadetov v džude v Manise sa konali vo Viacúčelovej športovej hale s nadšením 23. apríla Národnej suverenity a Dňa detí. Mužstvo Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo získalo v súťažiach 10 medailí, pričom získalo veľkú prevahu nad svojimi súpermi. V zeleno-bielom tíme získali zlatú medailu Ali Çam do 38 kíl, Kayra Karadağ do 42 kíl, Ali Taha İnci do 46 kíl a Osman Yıldırım do 50 kíl. Na druhom mieste skončili Yiğit Enes Çetin s hmotnosťou 38 kíl, Nejlanur Tokgöz so 40 kilogramami, Süleyman Said Çimen s hmotnosťou 42 kilogramov a Zeynep Baysal so 44 kilogramami a získali striebornú priečku. Mehmet Karakuzu a Halil Efe Çınar skončili na 2. mieste a získali bronzovú medailu do 42 kíl. Zeleno-bieli športovci dosiahli významný úspech s 3 medailami a kvalifikovali sa na účasť na Stars Turkey Judo Championship, ktorý sa bude konať v Ordu 10. – 3. – 4. mája.