V športovom dome Mardin 1969 sa smial

V zápase 3. týždňa 1. ligy 19. skupiny TFF hostil Mardin 1969 Spor na mestskom štadióne 21 Kasım Küçükçekmece Sinop Spor. V prvom polčase zápasu pod taktovkou Berka Sipahiho sa tím hostí Küçükçekmece Sinop Spor ujal vedenia 45:3 gólom Emreho Öztürka z rohu na 0+1. Týmto skóre sa skončila aj prvá polovica zápasu.

Mardin 1969 Spor pokračoval vo svojej nadšenej hre v prvom polčase a v druhom polčase si začal hľadať pozície. V pokračovaní svojich útokov domáci Mardin 1969 Spor vyrovnal na 60:1 s Alim KemaL Özkanom v 1. minúte. S podporou svojich fanúšikov pokračoval Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor v ťažkých časoch. Tentoraz nastúpil Emirhan Özyaşar v 66. minúte a poslal svoj tím do vedenia 2:1.

S týmto skóre Mardin zvýšil svoje body na 24 a pokračoval vo svojom nároku na športové play-off 1969.