Bursa Büyükşehir Belediyespor porazila aj Bigadiç Belediyespor

Bursa Büyükşehir Belediyespor sa vo volejbalovej hale Cengiz Göllü postavila proti Bigadiç Belediyespor, ktorý v prvej polovici ligy porazila 3:0 a vyhrala prvý set zápasu 25:19. Bursa Büyükşehir Belediyespor nedokázala zabrániť prevahe svojho súpera 25:21 v druhom sete a dokázala vyhrať tretí set 25:18.

Bursa Büyükşehir Belediyespor vyhrala štvrtý set 25:18 a zápas vyhrala 3:1. Týmto výsledkom sa Bursa Büyükşehir Belediyespor, ktorý vo svojom 16. zápase v lige dosiahol 10. víťazstvo, stretne v sobotu 17. januára 27 v 2024. týždni na jeho ihrisku s Galatasarayom ​​HDI Sigorta.

OBÝVAČKA: Cengiz Göllü

ROZHODCOVIA: Arzu Uzatöz, Öznur Tosun

BURSA METROPOLITAN BELEDİYESPOR: Ahmet Samet Baltacı, Orçun Ergün, Bahov, Emre Batur, Okello, Gökhan Gökgöz (Caner Ergül (L), Fatih Cihan, Mehmet Hacıoğlu)

BİGADİÇ BELEDİYESPOR: Murat Al, Vefa Yılmaz, Eren Kanlı, Einisamarein, Nwachukwu, Taha Erden (Salih Özdemir (L), Gökhan Çatal, Kadir Bircan, İlker Alican Çakır)

SADA: 25-19, 21-25, 25-18, 25-18

TRVANIE: 97 minút (26, 26, 23, 22)