Kto bol 27. mája prvým kandidátom na vyradenie Survivora? Kto získal prvú individuálnu imunitu v hre Survivor?

Kto vyhral hru o imunitu Survivor May Survivor, ktorý bol kandidátom na vyradenie

Kto bol 27. mája prvým kandidátom na vyradenie Survivora? Kto vyhral prvú individuálnu imunitu v hre Survivor? Napínavé momenty priniesla na obrazovky posledná epizóda, ktorá bola odvysielaná 1. mája večer, kedy sa dnes určila individuálna hra o imunitu v Survivor, prvého kandidáta na vypadnutie. V prvej hre o imunitu tohto týždňa súťažiaci tvrdo bojovali o víťazstvo v 27. poslednej epizóde Survivor 27. mája. Kto vyhral individuálnu imunitu, ktorú súťažiaci Survivor išiel do vyraďovacieho hrnca, bolo otázkou zvedavosti. Kto bol kandidátom na elimináciu Survivor? otázka bola zodpovedaná. Kto teda vyhral hru o imunitu Survivor? Kto bol včera večer vybraný ako prvý kandidát na vyradenie Survivor? Tu, Survivor 112. kandidát na vyradenie a čo sa stalo.

Ukázalo sa, že prvý kandidát na vyradenie Survivor a ktorý súťažiaci vyhral prvú imunitnú hru týždňa. V poslednej epizóde Survivor Turkey, ktorá sa stretla so svojimi fanúšikmi na obrazovkách TV1, 8. mája súťažiaci bojovali o ocenenú hru o imunitu. Na konci úchvatnej epizódy bol určený víťaz divokých pretekov medzi Yusufom a Nefise Karatay, ktorý sa dostal až do finále.

27 MÁJ PREŽIJE KTO BOL 1. ELIMINAČNÝM KANDIDÁTOM?

Súboj Nefise a Aseny znamenal deň v hre o imunitu prvého tohtotýždňového vyraďovacieho kandidáta v Survivor, kde sa postupne dostávali do popredia individuálne boje o imunitu smerom k veľkému finále. Kandidát na vyradenie Survivor 1. bude čoskoro oznámený. Nefise, ktorá vyhrala hru o imunitu kandidáta na vyradenie Survivor 1, si vybrala ako kandidáta na vyradenie Asena.

KTO VYHRÁVA HRU IMUNITY?

V hre Survivor sa súťažiaci proti sebe postavili v poslednej hre o imunitu týždňa. Pred zápasom víťazní súťažiaci jedli pizzu. Vyhrala prvú imunitnú hru tohto týždňa, keď porazila Nefise Yusufovú 5-2 v hre o imunitu, kde Yusuf a Nefise Karatay vo finále tvrdo súperili.

Kto vyhral náhrdelník imunity preživších?

Vyhrala prvú imunitnú hru týždňa, keď porazila Nefise Yusuf 5-2 v hre o imunitu, v ktorej Yusuf a Nefise Karatay vo finále tvrdo súperili a stala sa majiteľkou imunitného náhrdelníka.