Fantarium24 Besiktas Giresunspor sledujte živý zápas Justin TV Passwordless Selçuk Sports Bjk Giresun odkaz na živé sledovanie

Sledujte priamy prenos Fantarium Besiktas Giresunspor, sledujte živý odkaz Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun

Líder Beşiktaş sa v 28. týždni superligy Spor Toto stretne na ihrisku s Giresunsporom. Giresunspor má navrch v zápasoch, ktoré Beşiktaş hral s Giresunsporom v Super League v posledných rokoch. Fanúšikovia, ktorí chcú sledovať zápas Beşiktaş Giresunspor naživo, hľadajú, ako bezplatne sledovať zápas BJK Giresun naživo. Selcuk Sports Besiktas Giresunspor sledovať live zápas Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun live sledovať nelegálny odkaz. Kedy bude zápas Beşiktaş Giresunspor vysielaný naživo?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor sledovať zápas naživo

KadıköyBeşiktaş, ktorý zmenil bilanciu ligy povalením tureckého Fenerbahçe, bude hostiť Giresunspor, aby zvýšil svoju víťaznú sériu na 5 zápasov. Kedy je zápas Beşiktaş – Giresunspor, v akom čase a na ktorom kanáli? Odpovede na otázky, možné 11-ky a predzápasové detaily sú v našich správach. KadıköyBeşiktaş, ktorý zdolal Fenerbahçe 4:2 a zdvihol morálku, bude v 28. týždni Superligy hostiť Giresunspor. Žiaci Şenol Güneş rátajú s tým, že porazením čiernomorského reprezentanta chytia druhýkrát v tejto sezóne 5-zápasovú sériu. V dôsledku víťazstva Fenerbahçe sa očakáva, že fanúšikovia dnes večer úplne zaplnia štadión.

24. taraftárium Besiktas Giresunspor sledovať živé zápasy

Beşiktaş a Giresunspor sa proti sebe postavia na štadióne Vodafone Park v 28. týždni Spor Toto Super League. Rozhodca Atilla Karaoğlan odpíska súboj dvoch tímov, ktorý sa začne o 20.30. Asistentmi Karaoğlana budú Ceyhun Sesigüzel a Abdullah Bora. Sarper Barış Saka bude 4. rozhodcom stretnutia, zatiaľ čo Özgür Yankaya bude v zápase sedieť na sedadle VAR. Yankaya budú v AVAR sprevádzať Volkan Bayarslan a Süleyman Özay.

justin TV Besiktas Giresunspor sledujte zápas live link

Kamerunská čiernobiela hviezda Vincent Aboubakar mal pomalý štart do svojho tretieho funkčného obdobia v Black Eagle. Skúsený útočník, ktorý sa v prvých 4 zápasoch odmlčal, zanechal stopu v posledných 4 zápasoch. Úspešný hráč, ktorý svoju kvalitu ukázal 4 gólmi proti Ankaragücü, Başakşehiru, İstanbulsporu a Fenerbahçe, plánuje dnes večer streliť gól proti Giresunsporu.

Sledujte zápas Besiktasu Giresunspor na Selcuk Spor TV

Meno pokračuje v jeho efektívnom vystupovaní v tímovej práci vykonávanej počas celého týždňa a jeho cieľom je priniesť víťazstvo svojmu tímu a zvýšiť počet bodov na 5 v rade gólmi, ktoré dnes strelí. Tréner Şenol Güneş má v Aboubakarovi pred dnešným zápasom veľkú dôveru... Skúsený kouč bude hrať v ofenzíve; epická bitka

Besiktas Giresunspor O koľkej sa bude zápas vysielať naživo?

Zápas Beşiktaş-Giresunspor, ktorý sa hrá vo Vodafone Parku dnes večer a začne o 20.30:1, bude vysielaný naživo na beIN Sports 90. Živé sledovanie XNUMX minút, ktoré bude režírovať Atilla Karaoğlan, bude v našich správach.

Beşiktaş-Giresunspor pravdepodobne 11s:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

Giresunspor: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor živý komentár k zápasu

3' Cenk Tosun dobre vystrelil hlavou, ale brankár Ferhat poľahky ovládol loptu, ktorá mu spadla.

5′ Gólom Nathana Redmonda získal Ferhat opäť kontrolu nad loptou.

10′ Medzi Alexisom Perezom a Vincentom Aboubakarom je napätie. Na Perezov zákrok reagoval Aboubakar. Zásahom ďalších hráčov napätie nestúpalo.

13′ Skvelý útok Redmondu, Cenk Tosun tvrdo vystrelil, no lopta mu ušla z vrchu.

21′ Rijad Bajic skóruje za Giresunspor. Bajic, ktorý sa s loptou stretol v pokutovom území, dokázal stíhať Merta Günoka.

23′ Vincent Aboubakar strieľa z veľmi dobrej pozície, no nedokáže prekonať Ferhata Kaplana.

30′ Cenk Tosun sa stretáva s brankárom, ktorý je ďaleko za obranou. Brankár Giresunsporu Ferhat Kaplan predviedol v priebehu 8 minút dva zákroky z prednej pozície.

34′ Zranený Cenk Tosun nemohol pokračovať v hre. Nahradil ho Gedson Fernandes.

37′ Beşiktaş vybojoval penaltu. Alexis Perez zasiahol do lopty, ktorú chcel zaplniť Salih.

39′ Vincent Aboubakar z šestnástky poslal loptu do rôznych rohov.

42′ Rachid Ghezzal sa dostal k lopte.

45+1′ Hráč Giresunsporu Alper si pri setbale hlavičkoval voľnú pozíciu, no lopta mu zle vyšla.

45+2′ Kuwas dostáva po pádnych námietkach žltú kartu.

45+5′ Aboubakar čistí sieť z pravej diagonály. Kamerunský útočník stál v Giresunspore pred Alexisom Perezom a tešil sa z brány. V úvode zápasu bolo medzi oboma hráčmi napätie.

Sledujte zápas Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor naživo Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun sledujte zápas selcukspor Sledujte zápas Beşiktaş Giresun Sledujte zápas Besiktas naživo Sledujte zápas Besiktas ilegálne Justin tv Besiktas Fanúšikovia zadarmo24 prihlásenie Bjk Watch Giresun sledovať zápas Bein Sports Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk šport tv hd Bjk Giresun nekódované sledovať jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor live sledovať Netspor Bjk Giresun zápas Beşiktaş Giresunspor bein sport hd Justin tv sledovať live tv Cbs Sport Selçukspor

24. taraftárium Besiktas Giresunspor Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápas zadarmo Matbet Sledujte zápasy Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor naživo, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápasy zadarmo Matbet