Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü sledujte zápas naživo Selcuk Sports Fb Ankara odkaz na živé sledovanie

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu sledovať živý prenos Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara odkaz na živé sledovanie

Fenerbahce sa v 29. týždni superligy Spor Toto stretne s baskentským tímom MKE Ankaragücü. Galatasaray síce včera vyhral zápas v Super League, no Fenerbahce musí zápas vyhrať, aj keď znižuje šancu na prvenstvo. Fanúšikovia, ktorí chcú sledovať zápas Fenerbahce Ankaragücü naživo, hľadajú, ako bezplatne sledovať FB zápas v Ankare naživo. Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü sledujte zápas naživo Bein Sports 1 Justin TV Sledujte zápas Fenerbahce bez zmrazenia Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara naživo sledujte nelegálny odkaz. Kedy bude zápas Fenerbahçe Ankaragücü vysielaný naživo?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu sledujte zápas naživo

Fenerbahçe bude v 29. týždni Süper Lig hostiť Ankaragücü. Tím Jorge Jesusa, ktorý po prehre v derby Beşiktaş zrazil Karagümrüka, bude ťahať sériu na domácom ihrisku. V týždni, keď víťazil vedúci Galatasaray, žltý Lacivertliler neuniesol stratu bodov. Prvý zápas odohral tím Baskent, ktorého morálka stúpla víťazstvom Istanbulsporu. KadıköyChce pokračovať. Kedy sa hrá Fenerbahçe – Ankaragücü, v akom čase a na ktorom kanáli? Odpovede na otázky a podrobnosti pred zápasom sú v našich správach.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu sledovať zápas

Ankaragücü, ktorý hosťoval z Fenerbahçe pod vedením Jorge Jesusa, ktorého 7-zápasová séria bez prehry sa skončila v derby Beşiktaş a zdolal Fatiha Karagümrüka 2:1 v zápase, za ktorým minulý týždeň zaostával, stratil 57 bodov. cesta. Líder Galatasaray nemal trpezlivosť počas týždňa, keď vyhral. Baskentov tím, ktorý postúpil do semifinále porážkou v pohári nad Trabzonsporom, zdolal doma Istanbulspor 3:2 a vypadnutím z palebnej čiary získal 28 bodov. Tím Tolunaya Kafkasa bude pokračovať vo svojom debute podrazením svojho ťažkého súpera.

Fenerbahçe a MKE Ankaragücü sa proti sebe postavia na štadióne Ülker v 29. týždni Spor Toto Super League. Rozhodca Atilla Karaoğlan odpíska súboj dvoch tímov, ktorý sa začne o 20.30. Karaoğlanovými asistentmi budú Serkan Ok a Esat Sancaktar. 4. rozhodcom stretnutia bude Hüseyin Göçek, Erkan Engin bude v zápase sedieť na sedadle VAR. Bahattin Şimşek a Süleyman Özay budú Engina sprevádzať v AVAR.

24. taraftárium Fenerbahce Ankaragucu sledovať živé zápasy

Altay Bayındır bol vyradený zo zápasového kádra

Jorge Jesus nebude môcť proti Ankaragücü ťažiť z mnohých svojich hráčov, ako v minulých týždňoch. Ferdi Kadıoğlu dnes večer nebude môcť hrať, keďže má v zápase Karagümrük suspendáciu na žltú kartu. Lincoln a Luan Peres sú stále zranení. Zo zápasového kádra bol vyradený aj Altay Bayındır, ktorý trpel bolesťami krížov. Hoci Batshuayi, Oosterwolde a King začali pracovať, neočakáva sa, že títo 3 hráči budú v nebezpečenstve pred Ankaragücü.

justin TV Fenerbahce Ankaragucu sledujte zápas live link

Príliš veľa mien v pokutovom území Fenerbahçe spôsobuje Jorgemu Jesusovi každý týždeň bolesť hlavy. Ferdi konečne videl svoju 4. kartu a bol suspendovaný. Dnes večer sú pred zápasom Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor a Enner Valencia. Ak týchto 7 hráčov dostane kartu, nebudú môcť nastúpiť do ligy proti Başakşehiru.

Vo Fenerbahce to bolo predovšetkým zranenie Batshuayiho, ktoré narušilo všetky plány Jorge Jesusa. Portugalský tréner, ktorý sa pri absencii Belgičana neustále snažil v ofenzíve, nedokázal podať výkon, aký chcel. Žlto-námorní modrí tiež ťažko zastávali pozíciu proti Karagümrüku. Z tohto dôvodu sa očakáva, že Isa urobí zmenu v tvári Ankaragücü.

Fenerbahce Ankaragucu O koľkej sa bude zápas vysielať naživo?

Zápas Fenerbahce – Ankaragücü, ktorý sa začne dnes večer o 20.30:1 a bude sa hrať na štadióne Ülker, odvysiela naživo beIN Sports 90. Živé sledovanie XNUMX minút, ktoré bude režírovať Atilla Karaoğlan, bude v našich správach.

Zápas Fenerbahce – Ankaragücü možný 11

Sledujte zápas Fenerbahce Ankaragucu naživo

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovič, Mujakič, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1:1 Ankaragucu živý komentár k zápasu

85′ TREST | Fenerbahce vyhralo penaltu. Ezgjan Alioski poslal loptu do šestnástky, zatiaľ čo İrfan sa snažil zdvihnúť k lopte, no zákrok Mateja Hanouska zostal na zemi. Rozhodca Atilla Karaoğlan ukázal penaltu.

81′ GÓL | Ankaragücü sa ujalo vedenia 1:0 gólom Aliho Soweho. V rýchlo sa rozvíjajúcom útoku Ankaragücü to Lamine Diack prenechal Alimu Sowemu, ktorý visel za obranou. İrfan ho kopal zoči-voči. Sowe po dobrej lopte pustil loptu do prázdnej brány a dostal svoj tím do vedenia 1:0.

50′ Rossi diagonálne trafil loptu, ktorú mu pustil Pedro. Lopta sa dostala k brankárovi Gökhanovi Akkanovi.

45+1′ İsmail Yüksek z Fenerbahce dostáva žltú kartu za faul Taylana Antalyalıho.

45′ Samet rozohral rohový kop, ktorý využil Arda Güler z ľavého krídla. Lopta sa vrátila od brvna.

44′ Arda Güler vyradí z hry 3 hráčov súčasne a postaví ich tvárou v tvár. Brankár Gokhan gól nepripustil.

43' Obrana Fenerbahce zneškodnila rohový kop, ktorý využil Emre Kılınç. Stelios Kitsiou trafil rotujúcu loptičku, no lopta prešla nad.

41′ Rohový kop Arda Gülera zasiahol hlavu Szalaia. Lopta sa odrazila od brvna.

38′ Stelios Kitsiou prihral do pokutového územia Ghayasovi Zahidovi. Okamžite strieľal, ale lopta trafila obranu a vyrazila na roh.

37' Arda Güler štýlovo prihral Zajcovi do rýchleho útoku Fenerbahçe. Zajc to nechal Serdarovi vedľa seba. Serdarova strela zo strednej vzdialenosti smerovala k brankárovi Gökhanovi.

28′ Jorge Jesus využil čas, aby zavolal Mihovi Zajcovi, İsmailovi Yüksekovi a Ardovi a povedal im, čo chcú.

22′ Attila Szalai posiela loptu vysoko za obranu. Vlajka pre ofsajd stúpa pre Ennera Valenciu.

8′ Arda Güler tvrdou strelou spoza šestnástky odkopáva brankára Gökhana. Sametovu strelu hlavou vyrazil na roh, ktorý využil Arda. Stelios Kitsiou upratal loptu z čiary.

5′ Keď rozhodca videl, že Stelios Kitsiou mal v uchu príslušenstvo, napomenul hráča. Stelios Kitsiou si tiež zložil náušnicu a hodil ju na stranu ihriska.

1′ V tuhom boji sa ozval prvý hvizd.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü sledujte zápas naživo Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Nešifrované Bein Sports Fb Ankara sledujte selcukspor tv naživo sledujte zápas Fenerbahce Ankara Sledujte naživo zápas Fenerbahce Justin tv Fenerbahce Ankara Fenerbahce Ankara sleduj vysielanie podpory prihlásenia Fenerbahce Ankara 24 zadarmo FB zápas Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara nešifrované sledovať jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu live zápas

24. taraftárium Fenerbahce Ankaragucu Sledujte živý zápas, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, zápas zadarmo Matbet Sledujte zápas Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü naživo, sledujte bezplatné úniky, sledujte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zápasy zadarmoTaraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü sledujte živý zápas, sledujte zadarmo úniky, pozerajte Justin TV, Jojobet TV, Matbet zadarmo zápas