Alanyaspor (1-3) Fenerbahce Highlights, Góly a Penaltové pozície

Alanyaspor Fenerbahce Mac súhrnné góly a penaltové pozície

Fenerbahçe získalo 26 body, keď v 3. týždni Super League zdolalo Alanyaspor 1:3. Fenerbahçe síce v prvom polčase prehrávalo 1:0, no v druhom polčase zápasu, ktorý hralo suverénne, si vybojovalo 2 pokutové pozície. 2 gólmi Ennera Valenciu, ktorý premenil pokutové pozície na góly, a gólmi Emreho Mora v predĺžení porazil na ihrisku Alanyaspor 3:1 a vybojoval dôležité víťazstvo, čo sa týka vyrovnávania rozdielu medzi ním a Galatasarayom. Najmä fanúšikovia, ktorí si chcú pozrieť súhrn zápasu Alanyaspor Fenerbahce, pokutové pozície a góly, čakajú na zverejnenie súhrnu Bein Sports.

V zápase Alanyaspor Fenerbahce rozhodca Metin Kalkavan udelil prvú penaltovú pozíciu priamo, ale druhú pozíciu dal nasledovaním VAR. Jorge Jesus dostal od rozhodcu po druhýkrát červenú kartu a musel ísť na tribúnu. Hoci Fenerbahçe hralo veľmi dobre v zápase, ktorý bol veľmi napínavý, obrana Alanyasporu stála pevne a zabránila Fenerbahçe dosiahnuť rozdiel.

Súhrn zápasu Alanyaspor Fenerbahce a dôležité momenty zápasu

V 26. týždni Süper Lig Spor Toto zdolalo Fenerbahçe vonku Alanyaspor 3:1.

Prvý gól zápasu strelil Alanyasporlu Koulouris v 6. minúte. V 2. polčase nastúpil Enner Valencia a Fenerbahçe nechalo polčas za sebou 1:0. Valencia využila penaltu v 63. a 85. minúte a strelila góly, ktorými sa jej tím dostal do vedenia 2:1. V 90+2 strelil gól Emre Mor, ktorý uľavil svojmu tímu a zvýšil skóre na 3:1.

Tréner Jorge Jesus dostal červenú kartu v 67. minúte. Portugalský tréner nepovedie svoj tím v derby Beşiktaş.

Fenerbahce, ktorému chýbal 1 zápas, týmto skóre zvýšilo svoje skóre na 54, čím znížilo bodový rozdiel s vedúcim Galatasarayom ​​na 6. Alanyaspor mal 28 bodov.

Najbližší zápas žlto-tmavomodrí odohrajú proti Beşiktaşu. Oranžovo-zelení budú čeliť Giresunsporu.

Najdôležitejšie momenty, góly a penaltové pozície Alanyaspor Fenerbahce sledujte počas športu