Basketbalové tábory pre deti od Enerjisa Production a Güler Legacy

Basketbalové tábory Enerjisa Production a Guler Legacy pre deti
Basketbalové tábory pre deti od Enerjisa Production a Güler Legacy

Turecký priekopník a popredný výrobca elektriny v súkromnom sektore Enerjisa Üretim spojil deti so zjednocujúcou silou športu v basketbalových kempoch, ktoré organizovali v Çanakkale a Balıkesir s Güler Legacy. Enerjisa Production a Güler Legacy, ktoré oslovili deti basketbalom, jedným zo športových odvetví, ktoré výrazne prispievajú k ich fyzickému a duševnému rozvoju, prispeli k rozvoju viac ako tisícky detí prostredníctvom basketbalových kempov, ktoré organizovali v rôznych mestách Slovenska. krajine na 3 roky. Spoločnosti sa tento rok stretli s celkovo 200 študentmi na basketbalových kempoch v Çanakkale a Balıkesir. Ďalšie tábory roka sa budú konať v Aydıne, Muğle a Adane.

V kempe, ktorý sa konal na základnej škole Ercana Kıvraka v Balıkesir a v krytej športovej hale Ayvacık v Çanakkale, absolvovalo 8 študentov vo veku 15-200 rokov základný basketbalový tréning; Pri meraní a sledovaní športovej výkonnosti detí sa rozvíjajú základné pohybové vlastnosti, basketbalový základný postoj, ovládanie lopty a dribling, mechanika streľby, obrana, znalosti v útoku, druhy prihrávok, základné pravidlá hry, tímová práca, komunikácia a kooperácia, bola vysvetlená technika vzdelávacích hier.

İhsan Erbil Bayçöl, generálny riaditeľ spoločnosti Enerjisa Üretim, povedal: „Ako Enerjisa Üretim realizujeme všetky naše investície do obnoviteľnej energie pre naše deti, ktoré považujeme za svoju budúcnosť, a s touto zodpovednosťou konáme pri každom kroku, ktorý podnikneme. Snažíme sa prispieť spoločnosti a životnému prostrediu v každom regióne Turecka, po celom Turecku. Basketbalové kempy, ktoré sme začali pred 3 rokmi s Güler Legacy v Adane, Aydın a Çanakkale, pokračujú tento rok v Balıkesir a Çanakkale. Počas roka spojíme naše deti s basketbalovými veteránmi v Adane, Aydıne a Muğle.“ povedal.

Sinan Güler, bývalý národný basketbalový hráč a zakladateľ Güler Legacy, povedal: „Šport je veľmi dôležitým faktorom vo vývoji detí. Šport, ktorý veľkou mierou prispieva k duševnému a fyzickému rozvoju detí; S Güler Legacy to chceme posunúť do dostupnejšieho bodu. V súlade s týmto cieľom je pre nás veľmi dôležité, aby každé dieťa malo prístup, žilo a prežívalo šport. Pokračujeme pridávaním nových miest a nových detí do nášho projektu, ktorý sme realizovali s Enerjisa Üretim pred 3 rokmi. Naším cieľom je osvojiť si „dostupnejšiu“ športovú štruktúru a umožniť deťom objaviť samých seba.“ povedal.

Günceleme: 30/01/2023 14:08

Podobné inzeráty

Buďte prvý komentár

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*