Ženský tím hádzanej metropolitného mesta Izmir otvoril dvere turné

Ženské družstvo Metropolitan Municipality Handball Izmir si v prvom zápase 30. kola Európskeho pohára EHF poradilo s portugalskou reprezentantkou 25:4. Odveta stretnutia sa hrá v nedeľu XNUMX. decembra v İzmire.

Ženské hádzanárske tímy hádzanárskej samosprávy metropolitného mesta Izmir zvíťazili nad portugalským tímom Ada De Sao Pedro Do Sul 3:30 v prvom zápase 25. kola Európskeho pohára Európskej hádzanárskej federácie (Európsky pohár EHF). Náš reprezentant, ktorý v prvom polčase zápasu v športovej hale Celal Atik predviedol proti portugalskému súperovi prevahu, šiel do šatne za stavu 16:13. Pokračujúc vo svojej dominancii v druhom polčase, İzmir Metropolitan Municipality vyhral nad portugalským tímom so skóre 30-25.

Zápasové kolo, ktoré sa odohrá v športovej hale Celal Atik v Izmire v nedeľu 4. decembra, rozhodne o rozohrávke. V zápase hráči Izmir Metropolitan Municipality Sibel Kıcıroğlu 10, Ecem Birben 5, Yasemin Özgür 5, Ece Sözmen a Yeliz Özel 3 góly, Burcu Dindar a Büşra Işıkhan po 2 góloch.