Školské športové plavecké súťaže ukončené v Afyonkarahisare

Školské športové plavecké preteky v Afyonkarahisare dokončené

Plavecké preteky mládeže, juniorov, juniorov a juniorov (EÚ), ktoré sú zaradené do programu školských športových aktivít, boli ukončené na poloolympijskej krytej plavárni Kocatepe. Medaily najlepším športovcom odovzdal provinčný riaditeľ Kasapoğlu.

Školské športové plavecké zápasy sa skončili v Afyonkarahisare. Preteky, ktorých sa zúčastnilo 64 športovcov zo 141 škôl, boli svedkami napínavých momentov. Víťazi pretekov v 4 rôznych kategóriách získali medaily.

Eylül Şimal Yar vyhráva viacero medailí

V ženských súťažiach; Eylul Şimal Yar na 50 metrov motýlik, voľný spôsob, prsia a 100 metrov znak, Belinay Oruç na 100 metrov voľný spôsob, İremsu Gürel na 50 metrov znak a Miray Selis Yavuz na 100 metrov znak.

Tuna Kınacıoğlu a Recep Hazar Kirez označili preteky

V súťažiach mužov; 50 metrov motýlik, Muharrem Serinler, 50 metrov voľný spôsob, 50 metrov znak a 100 metrov znak Tuna Kınacıoğlu, 100 metrov a 200 metrov voľný spôsob Recep Hazar Kirez, 100 metrov znak, Berk Çağıl Pamukstro, prvý na prvom mieste, 50 metrov prsia, XNUMX metrov Sar.

Športovci, ktorí budú úspešní vďaka plaveckým zápasom, budú bojovať o kvalifikáciu na turecký šampionát v skupinových súťažiach.

Provinčný riaditeľ İsmail Hakkı Kasapoğlu, ktorý sa vyjadril o školských športových plaveckých súťažiach, povedal: „Ďalšia súťaž bola dokončená v Afyonkarahisare, meste športu. Pretekov sa zúčastnilo 64 pretekárov zo 141 škôl. Dúfame, že budeme mať veľmi skúsených mladých športovcov v plávaní a budú reprezentovať naše mesto na majstrovstvách Európy a sveta. Spolu s našimi trénermi sme pripravení priniesť všetky obete pre našich mladých športovcov.“

Provinčný riaditeľ Kasapoğlu ukončil svoj prejav zaželaním úspechov mladým ľuďom, ktorí budú reprezentovať Afyonkarahisar v súťažiach skupín.

Kasapoğlu, ktorý každý deň skúmal zápasy, odovzdal svoje medaily športovcom, ktorí sa umiestnili na slávnostnom ceremoniáli.