Selinay Tuğçe Kır označil preteky tureckého pohára v triatlone v Ordu

Selinay Tugce značky špiny na pretekoch tureckého pohára v triatlone Ordu

Na pretekoch tureckého pohára v Ordu Triathlon, ktoré sa konali v Ordu v spolupráci metropolitnej samosprávy Ordu a tureckej triatlonovej federácie, pretekárka metropolitnej samosprávy Selinay Tuğçe Kır porazila svoju najbližšiu súperku o 07.06 minúty a na domácej pôde nikomu neušla o najvyššie miesto na stupňoch víťazov.

Ordu Triathlon Turkey Cup, ktorý organizuje Ordu Metropolitan Municipality, pokračuje s veľkým nadšením. Triatlonisti v rôznych kategóriách tvrdo súťažia v 3 samostatných tratiach: plávanie, cyklistika a beh. Zápolenie športovcov na pretekoch, ktoré sa tento rok konalo už po tretíkrát za účasti 22 športovcov z 410 provincií, dáva publiku veľké vzrušenie.

SELİNAY DOSIAHOL VÍŤAZSTVO O 07.06 MINÚT ODLIŠNÝ OD NAJBLIŽŠIEHO KONKURENCIEHO

Národná športovkyňa športového klubu Ordu Metropolitan Municipality Selinay Tuğçe Kır, ktorá dosiahla úspešné výsledky v každých pretekoch, na ktorých sa zúčastnila, a Ordu na ňu bola hrdá, neopustila vrchol v pretekoch Ordu Triathlon Turkey Cup. Kır, ktorá v porovnaní s najbližšou súperkou v kategórii mladých žien A o 07.06 min., zabrala hrudný pás a dokončila preteky na 1. mieste.

KIR: "ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE NÁŠMU PREZIDENTOVI HILMI GULEROVI"

Národný športovec športového klubu mestskej časti Ordu Selinay Tuğçe Kır vyjadril svoje pocity a myšlienky po pretekoch a povedal, že je veľmi šťastný, že je v Ordu prvý. Kır vyjadril, že sa mu organizácia veľmi páči a že jeho cieľom je Európa, poďakoval starostovi metropolitnej samosprávy Dr. Svoje poďakovanie vyjadril aj Mehmetovi Hilmimu Gülerovi.

Selinay Tuğçe Kır vo svojich vyhláseniach uviedla tieto vyhlásenia:

„Je to skvelá organizácia. Bola to zábavná trať, aj keď nevýhodou bol vietor. Súťažím za armádu. Som veľmi rád, že som tu získal titul. Starosta metropolitnej obce Ordu Dr. Veľmi pekne ďakujem Mehmetovi Hilmi Gülerovi. Svojím spôsobom som tu kvôli nim. Mojím cieľom je Európa. V týchto pretekoch je to pre mňa veľmi dôležité."

Národná športovkyňa športového klubu Ordu Metropolitan Selinay Tuğçe Kır, ktorá sa po pretekoch umiestnila na 1. mieste, prevzala medailu z rúk zástupcu starostu metropolitnej samosprávy Ordu Adem Atika a zažila veľkú radosť.