Bursa Metropolitan Municipality President's Cup BUSKI Information Processing

Bursa Metropolitan Municipality Presidential Cup BUSKI Information Process

Organizuje Bursa Metropolitan Municipality na posilnenie internej komunikácie, '7. Futbalový turnaj Prezidentský pohár sa po urputných bojoch skončil. Vo finále turnaja, ktorého sa zúčastnilo 57 tímov a 624 zamestnancov, vyhral pohár BUSKİ Bilgi Islem.

Metropolitná samospráva pokračuje vo svojej práci v mnohých oblastiach od infraštruktúry až po nadstavbu v Burse a pokračuje aj vo svojich sociálnych aktivitách s cieľom zvýšiť motiváciu personálu. V tejto súvislosti „16. Uskutočnil sa futbalový turnaj President Cup. Na turnaji, ktorý sa konal v Aticilar Sports Facilities za účasti mestskej samosprávy Bursa a všetkých jej pridružených spoločností, tvrdo súťažilo 05 tímov. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 7 osôb, odohralo sa 52 futbalových zápasov. Vo finále turnaja; Víťazom pohára sa stala spoločnosť BUSKI Data Processing, ktorá porazila BUSKI Electricity, Machinery, Material Supply Department. Zatiaľ čo tretie miesto v turnaji obsadila Constabulary 624, Tulumbacılar 160 sa stal štvrtým. Riaditeľstvo pobočiek parkov a záhrad bolo zvolené za najdžentlmenskejší tím turnaja. Okrem pohára a medaily bol majstrovskému družstvu odovzdaný darčekový certifikát 2 tis. TL, druhé miesto pohár a medaila 1714 tis. TL, tretie miesto pohár a medaila 12 tis. štvrtému a najdžentlmenšiemu tímu bol odovzdaný darčekový certifikát v hodnote 9 6 TL.

Na slávnostné odovzdávanie trofejí na konci turnaja; Zúčastnili sa starosta metropolitnej samosprávy Bursa Alinur Aktaş, generálny tajomník Ulaş Akhan, generálny riaditeľ BUSKİ Güngör Gülenç, vedúci oddelení, podnikový dozor a personál.

Starosta metropolitnej samosprávy Alinur Aktaş povedal, že pracujú s pracovníkmi metropolitnej samosprávy s intenzívnym úsilím 365 hodín denne, 7 dní v týždni, 24 dní v roku, aby bolo mesto krajšie a obývateľné. Prezident Alinur Aktaş poznamenal, že každý z 13 XNUMX zamestnancov vložil do služieb svoje úsilie a úsilie, povedal: „Máme pekný tím. Napriek všetkým ťažkostiam, s ktorými sa svet stretáva, ako samospráva metropoly Bursa sme vykonali dobrú prácu. Takéto aktivity organizujeme s cieľom zvýšiť komunikáciu, motiváciu, dôveru a efektivitu medzi našimi zamestnancami. Budeme aj naďalej slúžiť obyvateľom Bursy a budeme im k dispozícii. Chcel by som sa poďakovať za úsilie, ktoré sme vynaložili na kontaktovanie inštitúcie s každým bodom a bunkou mesta. Blahoželám všetkým našim zamestnancom, ktorí sa zúčastnili turnaja."