Vzrušenie na plný plyn Finálové preteky motokárového turnaja 2022 sú úchvatné

Finálové preteky motokárového turnaja Full Throttle Excitement 26, ktorý organizovalo oddelenie mládežníckych a športových služieb metropolitnej samosprávy Kocaeli v dňoch 29. februára až 2022. marca 2022, boli svedkami dychberúcich bojov v oboch kategóriách. V organizácii, ktorá bola svedkom účasti celkovo 2 pretekárov v 16 rôznych kategóriách, Sude Yeter obsadila prvé miesto v kategórii žien, kde súťažilo 8 pretekárok, a Yusuf Efe Kurt obsadil prvé miesto v kategórii mužov, kde súťažilo 8 pretekárov. .

JEDINEČNÝ ZÁŽITOK V MOTORŠPORTE

Celkom 18 študentov, 21 žien a 49 mužov, pozostávajúcich z postgraduálnych študentov vo veku od 60 do 109 rokov, ktorí sú členmi Academy High School of the Metropolitan, ukázalo všetky svoje zručnosti na ceste k tomu, aby sa stali šampiónmi a dosiahli šťastný koniec. . Finálové preteky motokárového turnaja Full Throttle Excitement 2022, po ktorých nasleduje vedúci oddelenia metropolitných služieb pre mládež a šport Şemsettin Yıldırım, ako aj manažéri oddelení, tvoria spolu 8 finalistov, 16 mužov a žien, ktorí sa najlepšie merané kolá v kvalifikácii a semifinále TOSFED Körfez Racing sa konalo na 970-metrovej trati na Pisti. V ženských a mužských kategóriách; Jedinečný zážitok z motoristického športu zažil v 15-minútovom tréningu, po ktorom nasledovala 20-minútová kvalifikácia a potom finálové jazdy na 15 kôl.

OCENENIE ŠPORTOVCOV, KTORÍ SA VO SVOJICH KATEGÓRIÁCH UMIESTLI DO TOP 3

Vzrušenie na plný plyn Vo finálových pretekoch Kartingového turnaja 2022 boli ocenení 3 najlepší športovci, ktorí sa umiestnili najlepšie v kategórii mužov a žien. Na konci organizácie sa na prvom mieste v kategórii žien umiestnila Sude Yeter, na druhom mieste Buse Demirar a na treťom mieste na stupni víťazov Dilay Arıkan. V kategórii mužov sa na prvom mieste umiestnil Yusuf Efe Kurt, na druhom Dogan Türkan a na treťom İbrahim Koç.