Teraz ste neznesiteľní Súťaž sánkarov v Erciyes sa konala s farebnými obrázkami

Súťaž Erciyes A.Ş. „Now You Are Unbearable“ bola javiskom s farebnými obrázkami

Erciyes A.Ş., člen metropolitnej samosprávy Kayseri. V lyžiarskom stredisku Erciyes sa konal 8. ročník súťaže peer-to-peer záprahov s názvom „Teraz ste neznesiteľní“, ktorá sa už stala tradíciou a je dejiskom farebných obrázkov.

V súťaži, ktorá sa tento rok konala už po 8. krát a bola o ňu veľký záujem, medzi sebou páry súperili, príjemne sa zabavili popri dýchaní horského vzduchu a víťazi získali rôzne ceny.

OCENENÍ SÚŤAŽItelia

Súťaž s názvom You Are Unbearable Now, ktorá sa konala v lyžiarskom stredisku Erciyes Hacılar Kapı, kde zúrivo súťažilo 25 párov nielen z Kayseri, ale aj z rôznych provincií, sa niesla v pestrofarebnom rozprávaní moderátora Zafera Kara. Prvé miesto v súťaži peer-to-peer záprahov získal pár Remzi Durak a Rabia Yalçın s číslom 33, druhé miesto získali İbrahim Karaman a Fatma Karaman s číslom 23 a tretie miesto obsadil pár İbrahim Narin a Belinay Dilek číslo 24. Okrem medailí odovzdali sponzorské spoločnosti víťazom aj rôzne ocenenia ako jedlo, nápoje, zdravotné služby, ubytovanie či nákupné poukážky.

NA 4 RÔZNYCH DVERÁCH, 4 SEZÓNY, VŠETKY ŠTYRI AKTIVITY

Spoločnosť Erciyes Inc. Zástupca generálneho riaditeľa Zafer Akşehirlioğlu vo svojom vyhlásení k podujatiu uviedol, že o súťaž peer-to-peer saní s názvom You Are Now Unbearable, ktorá sa tento rok konala už po 8. krát, vzrástol záujem a spokojnosť a že organizujú všestranné podujatia.

Akşehiroğlu vyjadril, že aktivity budú pokračovať počas marca v Erciyes, povedal:

„Máme za sebou ďalší príjemný víkend v našom lyžiarskom stredisku Erciyes. Usporiadali sme 4. súťaž peer-to-peer záprahov v našom Erciyes, kde sa štyri sezóny a štyri sezóny konajú v 4 rôznych bránach, v Hacılar Kapı, so sloganom „teraz ste neznesiteľní“. V súlade s humorom svojho názvu je to príjemná a zábavná činnosť, pri ktorej majú manželia problém navzájom sa pritiahnuť. Každým rokom sa účasť zvyšuje, nároky a spokojnosť ľudí stúpajú. Dúfame, že to budeme organizovať každý rok. Tak ako sa v lyžiarskom stredisku Erciyes konajú medzinárodné podujatia a preteky, zahrnieme aj tradičnejšie, lokálne a regionálne zábavy tohto druhu. Naše aktivity Erciyes budú pokračovať počas celého marca.“

Po súťaži a odovzdávaní cien sa program ukončil spomienkovým fotením na pamiatku dňa.