Istanbulská časť rally dokončená

predplatiť

Duo Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı súťaží s Fordom Fiesta R2021 v mene Castrol Ford Team Turkey na 6. Istanbul Rally, 41. etape Shell Helix 5 Turkey Rally Championship. kazanbol.

Na 10.8. ročníku Istanbul Rally, kde tím Burak Çukurova a Vedat Bostancı z BC Vision Motorsport skončil na druhom mieste s náskokom 41 s, dvojica Cem Alakoç a Emir Şahin, ktorá absolvovala prvé preteky so Škodou Fabia R5 za BC Vision Motorsport, sa zúčastnil na treťom mieste. Zatiaľ čo Castrol Ford Team Turkey bol značkovým víťazom rely, BC Vision Motorsport obsadil prvé miesto medzi tímami. kazanbol. Po 41. Istanbul Rally, 2021 Shell Helix Turkey Rally Championship kazanmeno bolo Burak Çukurova.

Na rally organizovanej Istanbulským automobilovým športovým klubom, ktorého krátky názov je İSOK, s hlavným sponzorstvom Istanbulskej obchodnej a rozpočtovej komory, s príspevkami Spor Toto, Viaport Marina, Autodrom, Sardunya, Arpos Teknoloji, Auto Club, Fora Sledovanie a PowerAPP v klasifikácii s pohonom dvoch kolies, mladými jazdcami a triedou 4. Ali Türkkan-Aras Dinçer z Castrol Ford Team Turecko, Buğra Can Kılıç-Yusuf Çalık z Evofone Rally Team v triede N, Erol Akbaş-Egemen Dural z Castrol Ford Team Turecko v triede 3, Clio v triede 5 Çağlayan Çelik-Ufuk Uluocak z Rally Trophy Turkey obsadili prvé miesto. Alperen Tetik, ktorý súťažil s Gürolom Baranlım v klasifikácii Young Co-pilots na 41. Rally Istanbul, sa stal víťazom trofeje. Su Yüksel, ktorá v tejto sezóne nasledovala šampionát s podporou spoločností TOSFED a FIAT ako víťazka žien v projekte TOSFED Looking for Star 2019, sa postavila na pódium ako prvé pilotky pod vedením druhého pilota Yağmur Aksoy, zatiaľ čo Çiçek Güney, ktorá súťažila s Dağhanom Ünlüdoğanom vyhrali druhú pilotku. kazanbol.

V historickej klasifikácii rely, otvorenej pre klasické autá staršie ako 35 rokov, s mechanickým problémom v prvý deň sa s pretekmi rozlúčili a druhý deň odštartovali super rely, vyhral Üstün Üstünkaya-Kerim Tar z tímu Parkur Racing všeobecná klasifikácia a kategória 2 s ich Fordom Escort MKII. kazanbol.

V súťaži s Fiat Egea v Şevki Gökermen Rally Cup vyhral Yaman Yılmaz-Soner Tamer všeobecnú klasifikáciu a kategóriu 2, Alptekin Işıkalp-Sevi Akal v kategórii 1, Emrah Ali Başo-Yasin Tomurcuk v kategórii 3 a kategórii 4 Erhan Akbaş-Ersen Yı sa stali tímy, ktoré sa podelili o prvé miesta.

Çağlayan Çelik -Ufuk Uluocak získal prvé miesto v 6 Clio Rally Trophy Turkey, ktorá pozostávala zo 41 pretekov a skončila 2021. Istanbul Rally. kazanDvojica Kağan Karamanoğlu-Oytun Albayrak obsadila prvé miesto vo Fiesta Rally Cupe 2021.