Deti v Denizli sa zábavne učia pravidlá cestnej premávky

Deti v Denizli sa zábavne učia pravidlá cestnej premávky
Deti v Denizli sa zábavne učia pravidlá cestnej premávky
predplatiť  


Denizli Metropolitan Municipality Traffic Education Park, ktorý od prvého dňa svojho uvedenia do prevádzky v Denizli zábavne učí deti dopravným kráľom, naďalej priťahuje veľkú pozornosť.

Denizli Metropolitan Municipality Traffic Education Park, ktorý bol uvedený do prevádzky s cieľom pomôcť deťom naučiť sa pravidlá cestnej premávky a zvýšiť povedomie o cestnej premávke v mladšom veku v Denizli a doteraz slúži desiatkam tisíc detí, poskytuje teoretické a praktické dopravné školenia. pre študentov vo veku 7-10 rokov. Okrem toho zariadenie, ktoré odpovedá aj súkromným základným školám, škôlkam, škôlkam a individuálnym žiadostiam, prijíma termíny školení na telefónnom čísle 0 (258) 280 27 09. Okrem toho centrum prijíma prihlášky na školenie po dohode prostredníctvom facebookového účtu Denizli Metropolitan Municipality Children's Traffic Education Park (denizlicocuktrafikegitim) a instagramového účtu DBB Traffic Education Park (dbbtrafikegitimparki).

Čo je obsahom školenia?

V Denizli Metropolitan Municipality Traffic Education Park sa konajú najskôr teoretické a potom aplikované školenia. V rámci teoretickej prípravy sa deti pýtali: „Aká je premávka, kam máme ísť? Kde máme prejsť? Aké sú dopravné značky, ktoré sa týkajú chodcov? Vysvetlené sú základné témy ako pravidlá, ktoré treba dodržiavať pri jazde na bicykli, pravidlá, ktoré treba dodržiavať v školských autobusoch, pravidlá etikety a zdvorilosti v MHD. Na druhej strane v aplikovaných dopravných školeniach sa zobrazujú všetky prvky v premávke ako autá na batérie, kruhové objazdy, osvetlené a neosvetlené križovatky, priechody pre chodcov, dopravné značky. V centre, ktoré sa rozprestiera na ploche 7 tisíc metrov štvorcových, sa príjemne zabavia deti, ktoré sa pri zábave učia pravidlá cestnej premávky.

deti sa tak bavia

Kübra Kaya (8), ktorá prežila príjemný deň účasťou na dopravnom školení, povedala: „Dnes sme sa tu naučili pravidlá cestnej premávky, naučili sme sa riadiť autá. Miloval som toto miesto. „Najviac sa mi páčilo šoférovanie,“ povedal. Halil Yaşar povedal: „Tu nás naučili o semaforoch, čo robiť v premávke a pravidlách cestnej premávky. Vytvorili veľmi krásne, veľmi sladké miesto, páčilo sa mi to.“ 8-ročný Bilge Dündar povedal: „Dnes sme sa tu naučili, ako sa správať v premávke. Kamarátom poviem, že musia upozorniť tých, ktorí nedodržiavajú dopravné predpisy. Odporúčam im, aby sem prišli tiež,“ povedal.

Učia sa pravidlá cestnej premávky, ktoré budú používať celý život.

Starosta mestskej časti Denizli Osman Zolan uviedol, že park dopravnej výchovy metropolitnej samosprávy Denizli, ktorý slúži už mnoho rokov, je jedným z mála zariadení v Turecku. Primátor Zolan uviedol, že vštepovali dopravné povedomie u detí v útlom veku vzdelávaním desiatok tisíc detí: „Dávame pravidlá cestnej premávky, ktoré budú naše deti používať po celý život, počnúc od útleho veku. Naše deti sa tu zabávajú aj učia. Dúfame, že školeniami v tomto zariadení sa znížia aj dopravné nehody. Určite by som odporučil našim rodinám, aby sem priviedli svoje deti, aby sme nemali deti, ktoré nemajú dopravnú výchovu.“

Buďte prvý komentár

Yorumlar