So Sakarya MTB Cupom sa začali točiť pedály

pedále sa začali otáčať so sakarya mtb pohárom

Napätie na cyklistických pretekoch v Metropolitan Municipality Sunflower Valley odštartovali preteky MTB Sakarya Cup. Boli vyhlásení víťazi pretekov na horskej maratónskej trati v údolí. O 14.00 sa začne Svetový pohár v BMX Supercross.

V Sunflower Bicycle Valley sa začalo vzrušenie MTB a BMX, ktoré usporiadala metropolitná samospráva Sakarya. Veľa športových fanúšikov z celého sveta, Turecka a Sakarya prišlo do údolia skoro ráno. Pretekárske vzrušenie odštartovalo MTB Sakarya CUP na trati „horských bicyklov“ v údolí. Preteky v horskom maratóne sa konali na 4 metrovej trati v doline. O zlatú medailu tvrdo bojovali športovci šliapajúci do pedálov v dvoch kategóriách, elitní muži a elitné ženy.

Vzrušenie pokračuje svetovým pohárom BMX

V kategórii Elite Men's sa na prvom mieste umiestnil Švajčiar Albin Vıtal, na druhom mieste Walter Simon a na treťom Walter Andrin. V kategórii Elite Women skončila prvá Ukrajinka Popova Iryna, druhá skončila Kazachstan Sarkulova Alina a tretia skončila Thajčanka Fetpraphan Warinthornová. Na pódiu sa víťazným cyklistom odovzdávali medaily. Na druhej strane sa začali kvalifikačné kolá na Svetový pohár BMX Supercross, ktorý sa začne o 14.00. Preteky Svetového pohára odštartujú po týchto túrach. Vzrušenie v doline bude pokračovať pretekom BMX.