15 tisíc nových stretnutí s učiteľmi!

dobrá správa o tisícke nových vymenovaní učiteľov
dobrá správa o tisícke nových vymenovaní učiteľov

Prezident Recep Tayyip Erdoğan priniesol dobrú správu o vymenovaní 3 20 nových učiteľov po vymenovaní 15 15 učiteľov XNUMX. septembra. Erdoğan, vyjadrujúc, že ​​naďalej investujú do budúcnosti Turecka, povedal: „Vymenujeme XNUMX XNUMX nových učiteľov, aby sme zaistili, že naše deti získajú kvalitnejšie vzdelanie.“ povedal. Minister národného školstva Mahmut Özer uviedol, že dobré správy ich veľmi potešili, oznámil, že distribúcie pobočiek a kalendár schôdzok budú zdieľané čo najskôr.

Prezident Recep Tayyip Erdoğan na svojom účte sociálnych médií uviedol: „Chcel by som odtiaľto priniesť veľmi dôležitú dobrú správu pre našich učiteľov a celú vzdelávaciu komunitu. Pokračujeme v investovaní do budúcnosti Turecka. Vymenujeme 15 tisíc nových učiteľov, aby sme zaistili, že naše deti získajú kvalitnejšie vzdelanie. Všetko najlepšie." použil frázy.

Minister národného školstva Mahmut Özer vo svojom vyhlásení k tejto téme poďakoval prezidentovi Recepovi Tayyipovi Erdoğanovi za dobré správy o vymenovaní.

„Sme veľmi radi, že náš prezident, pán Recep Tayyip Erdoğan, dal dobrú správu o 3 20 nových vymenovaniach po tom, ako bolo 15. septembra vymenovaných XNUMX XNUMX učiteľov.

V mene kandidátov na učiteľov by som chcel poďakovať nášmu predsedovi. Chcel by som tiež poďakovať nášmu ministrovi financií a financií pánovi Lütfi Elvanovi a prezidentskému predsedovi pre stratégiu a rozpočet İbrahimovi Şenelovi za podporu pri vymenovaní 15 XNUMX nových učiteľov.

Nepochybujem, že tieto investície do našich ľudských zdrojov na vybudovanie budúcnosti Turecka ešte viac zvýšia kvalitu nášho vzdelávacieho systému. Vďaka novým menovaniam sa pomer študentov na učiteľa v Turecku priblíži k priemeru krajín OECD. “

Özer uviedol, že práca na menovaní pokračuje a distribúcie pobočiek a kalendár schôdzok budú čo najskôr zdieľané s verejnosťou, povedal Özer: „Vymenovanie 15 XNUMX učiteľov bude prospešné pre našu vzdelávaciu komunitu a našu krajinu.“ povedal.

Armin

sohbet

    Buďte prvý komentár

    Yorumlar