Türk Telekom Istanbul 24 -hodinová posilňovacia akcia predstavila veľké vzrušenie

turk telekom istanbul clock boostrace bolo dejiskom veľkého vzrušenia

Na Türk Telekom Istanbul 24 Hour Boostrace, prvých 24-hodinových cyklistických pretekoch v Turecku, sa spustila búrka vzrušenia. Cyklistické preteky, ktoré trvali 24 hodín na pretekárskej dráhe Intercity Istanbul Park, kde sa prežíval urputný boj, si pripomenuli pestré chvíle.

Spoločnosť Türk Telekom, ktorá pokračuje v podpore športu a športovcov, priniesla do Istanbulu vzrušenie z 24-hodinových cyklistických pretekov, ktoré vo svete vyvolali veľký záujem. Türk Telekom Istanbul 24-hour Boostrace, ktorá sa konala v Turecku pod názvom a hlavným sponzorom spoločnosti Türk Telekom, sa uskutočnila 21.-22. augusta 2021 na pretekárskej trati Intercity Istanbul Park. V zápase 73 rôznych tímov nastali farebné chvíle. Tímový duch a solidarita boli najdôležitejšími prvkami, ktoré vynikli počas celých pretekov.

Preteky, na ktorých sa diváci podelili o veľký boj športovcov, pútali veľkú pozornosť milovníkov bicyklov. V dopoludňajších hodinách pretekov bola trať otvorená pre všetkých návštevníkov, vrátane detí, pričom milovníci bicyklov si užili šliapanie na trati Formula. Rodiny sa príjemne zabávali na rôznych prehliadkach a podujatiach v areáli festivalu, kde svoje testovacie zariadenia vystavovali prestížne značky.

Na trati šliapali 24 hodín

Tímy 24, 2 alebo 4 osôb, ktoré sa zúčastňujú „Türk Telekom Istanbul 6 Hour Boostrace“, šliapali 24 hodín striedavo. S podporou publika tímy, ktoré dokončili preteky, ktoré pokračovali vo dne v noci, zvládli dôležitý boj. Guvernér Istanbulu Ali Yerlikaya odovzdal ceny víťazov v kategóriách „Športovkyňa s najväčším počtom kôl“ a „Športovec -muž s najväčším počtom kôl“.

Výsledkom hodnotenia podľa vzdialenosti prejdenej v pretekoch, kde boli prežité vzrušujúce chvíle; Zoznam víťazov bol nasledujúci;