Majstrovstvá Turecka v cestnej cyklistike sa skončili

Športový klub metropolitnej oblasti mesta Gaziantep, ktorý sa konal v tureckom Gumushane, oči naplnili jeho výkon na majstrovstvách v cestnej cyklistike, na ktoré bol hrdý veterán.

Situované Majstrovstvá Turecka v cestnej cyklistike v roku 2020 v Tureckej cyklistickej federácii, program aktivít, hviezda, hviezda b hviezdy ženy a muži, mladé ženy a veľké ženské kategórie v novom type pravidiel koronavírusu (Kovid-3) od 4. do 19. októbra v súlade s Vyrobený bol v Gümüşhane. Eda Nur Toy, jedna z metropolitných športovkýň, urobila výrazný rozdiel 12 minútu a 1 sekúnd voči svojej najbližšej súperke v cestnej súťaži na 30 km „proti času“ v kategórii hviezdnych žien na šampionáte, zatiaľ čo Rümeysa Yılmazová 1 v behu na 60 km v kategórii hviezdnych žien. „Dosiahol tretie miesto. Hviezdny ženský tím Kategória metropolitného športového klubu, 3 hodín 5 minút medzi lúpaním 27. rady sedel titul z rôznych tureckých provincií a 57 tímov sa zúčastnilo súťaže 12 sekúnd.

Počnúc parkom Fatih v Gümüşhane nasledovali stovky cyklistov po diaľnici Gümüşhane-Trabzon pozdĺž ulice Cumhuriyet, pričom prechádzali desiatkami tunelov po historickej Hodvábnej ceste na svahy hory Zigana a opäť sa vracali späť. Súťaž zavŕšili prejazdom mnohých tunelov.

Na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa uskutočnilo na konci súťaže, boli odovzdaní víťazní športovci a kluby so svojimi medailami a pohármi.