Začínajú medzinárodné súťaže v cestných a horských bicykloch Erciyes

Začínajú medzinárodné súťaže v cestných a horských bicykloch Erciyes
Začínajú medzinárodné súťaže v cestných a horských bicykloch Erciyes

Medzinárodná cyklistická federácia 32 medzinárodných cestných a horských cyklistických pretekov v kalendári sa uskutoční 3. septembra v Erciyes medzi 11. októbrom a stala sa centrom cyklistického športu v tureckom Kayseri. Organizácia bude 40 dní svedkom zápasu majstrov pedálových hráčov.


Erciyes International Road and Mountain Bike Racing, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc., Erciyes High Altitude Sports Turism Association, Velo Erciyes RATE Development Agency Ş bude realizované s podporou Kayseri Transportation Inc., pokrajinského riaditeľstva zdravotníctva a verejných inštitúcií a organizácií.

V období od 3. septembra do 11. októbra sa v Kayseri uskutoční 12 medzinárodných cyklistických súťaží, vrátane 2 medzinárodných súťaží v cestných bicykloch, 20 zjazdových a 32 horských bicyklov. Erciyes sa zapíše do cyklistickej komunity tým, že organizuje najviac medzinárodných pretekov na svete.

Z Kolumbie sa zúčastnia turecké tábory vysokej nadmorskej výšky Erciyes a cyklistické preteky po celom svete vrátane ďalších USA, Talianska, Španielska, Ruska, Belgicka, Ukrajiny, Číny, Azerbajdžanu, Kuvajtu. Na súťažiach v Erciyes sa zúčastní 90 mužov a 55 profesionálnych športovkýň.

Organizácia sa bude konať na trasách okresov Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan, Tomarza, najmä v centre mesta Kayseri, a do popredia sa dostanú historické a prírodné krásy mesta. Na tratiach Erciyes Bike Park sa uskutočnia preteky na horských bicykloch a zjazdoch.

Zrušenie stoviek závodných organizácií po celom svete kvôli epidémii korónových vírusov obrátilo oči všetkých profesionálnych cyklistických tímov na horu Kayseri Erciyes. Ubytovanie v nadmorskej výške 2.200 XNUMX metrov, kvalita a rozmanitosť ciest, blízkosť hory k letisku, možnosť preletieť priamo z mnohých miest, najmä z Európy, podnebie, kvalitné služby v porovnaní s konkurenčnými pohoriami v Európe a bezvízový styk našej krajiny z mnohých krajín stavajú tento región do popredia.

Na tlačovú konferenciu, ktorá sa konala v hoteloch Erciyes MagaSaray pred súťažami; Predseda Tureckej cyklistickej federácie Erol Küçükbakırc, predseda Kayseri Erciyes Inc. Dr. Zúčastnili sa Murat Cahid CINGI, generálny sekretár rozvojovej agentúry ORAN Ahmet Emin KİLCİ, riaditeľ provincie pre mládež a šport Murat ESKİCİ a organizátor VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Konštatujúc, že ​​Erciyes nie je len strediskom zimných a lyžiarskych športov, ale tiež patrí medzi najlepšie na svete v cyklistických športoch, Erciyes A.Ş predseda predstavenstva Dr. Murat Cahid Cıngı „Viete, že investície našej metropolitnej obce Kayseri v Erciyes pokračujú veľkým tempom. Začali sme vidieť plody hlavného plánu Erciyes nielen v zimnej a lyžiarskej turistike, ale aj vo všetkých športových odvetviach. Odo dňa, keď sme boli založení v roku 2011, venujeme cyklistike v Erciyes mimoriadny význam. Podľa toho sme formovali naše investície. „Urobíme bike centrum Erciyes v Turecku,“ navrhli sme víziu. Už roky pracujeme na tom, aby Erciyes zostal nažive 4 sezóny. Všetko úsilie našej obce je v tomto smere. Ukázali sme sa v zimných športoch. Teraz sme dokázali, že sme preferovaným miestom v cyklistike “.

Prezident Tureckej cyklistickej federácie Erol Erciyes Küçükbakırc tiež uviedol, že má všetku infraštruktúru na uskutočnenie medzinárodných pretekov. Küçükbakırcı uviedol, že Kayseri je jedným z najvhodnejších miest na cyklistiku, a uviedol: „Keď je v tejto oblasti bohatstvo ako Erciyes, nie je snom mať 32 medzinárodných pretekov. Som si istý, že v krátkom čase bude Erciyes nepostrádateľnou adresou cyklistiky vo svete “.

Ahmet Emin Kilci, generálny tajomník Agentúry pre rozvoj ORAN, povedal: „Po prvé, Agentúra pre rozvoj ORAN, Erciyes A.Ş. Horský región Erciyes začal priťahovať pozornosť cyklistických športovcov v rámci projektu, ktorý sme iniciovali spolu so zariadeniami kempingov Velo Erciyes a Erciyes High Altitude Camping. Dnes sme začali zbierať ovocie našej práce s pretekmi, ktoré sa budú konať “.

Riaditeľ provincie pre mládež a šport Murat Eskici povedal: „Úroveň dosiahnutá založením strediska pre vysokohorské tábory v Erciyes, nadštandardné úsilie našej obce a podpora verejných inštitúcií sú zrejmé. Sme vďační a vďační našej federácii. Prejavili vôľu usporiadať väčšinu súťaží v našom meste, “uviedol.

Informácie o pretekoch podal aj organizátor VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAI.

Harmonogram pretekov je nasledovný;

3. september 2020 Veľká cena cestného bicykla Develi - žena

3. september 2020 Grand Prix cestných bicyklov Develi - muži

4. september 2020 Veľká cena cestnej cyklistiky Kappadokia - muži

4. september 2020 Veľká cena cestnej cyklistiky Kappadokia - žena

5. septembra 2020 - Grand Prix cestných bicyklov Mount Erciyes 2.200 MT - ženy

5. september 2020 Grand Prix cestných bicyklov Mount Erciyes 2.200 XNUMX MT & amp; ndash; Muž

6. september 2020 Grand Prix cestných bicyklov Najlepšia vysoká nadmorská výška na svete - Erkek

6. september 2020 Grand Prix cestných bicyklov Najlepšia vysoká nadmorská výška na svete - žena

10. - 13. septembra 2020 Horské bicykle Mega Saray Erciyes Hotel MTB preteky - 4 dni / 4 preteky

14. september 2020 Veľká cena cestných bicyklov Velo Erciyes - muži

14. september 2020 Grand Prix cestných bicyklov Velo Erciyes & amp; ndash; žena

15. septembra 2020 - Grand Prix cestných bicyklov - Central Anatolia & amp; ndash; žena

15. septembra 2020 - Grand Prix cestných bicyklov - stredná Anatólia - Man

17. - 20. septembra 2020 Preteky na horských bicykloch Velo Erciyes MTB - 4 dni / 4 preteky

20. september 2020 Horský bicykel Erciyes z kopca

23. septembra 2020 Horský bicykel Central Anatolia MTB Cup

24. september 2020 Horský bicykel Kayseri MTB Cup

27. september 2020 Horský bicykel Kayseri Velo Erciyes zjazd

1. október 2020 - Deň víťazstva na horských bicykloch & amp; ndash; Deň víťazstva v MTB pohári

2. októbra 2020 Horská cyklistika Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3. októbra 2020 Mountain Bike Mt Argeus 2.200 mt MTB Cup

4. októbra 2020 Horský bicykel Najlepší vysokohorský pohár MTB

8. - 11. októbra 2020 preteky na horských bicykloch Marmonti Erciyes MTB - 4 dni / 4 pretekysohbet


Buďte prvý komentár

Yorumlar