Prelomový prelomový dobrodružný park Şahintepesi a sociálne zariadenia

Prelomový prelomový dobrodružný park Şahintepesi a sociálne zariadenia
Prelomový prelomový dobrodružný park Şahintepesi a sociálne zariadenia

Prelomový ceremoniál Dobrodružného parku a sociálnych zariadení Şahintepesi, ktorý patrí medzi nové sľuby starostu Yeşilyurt Mehmeta Çınara, sa konal podľa pravidiel sociálnej dištancie.


Starosta Yeşilyurt Mehmet Çınar uviedol, že uvedie Dobrodružný park a sociálne zariadenia Şahintepesi, ktoré patria medzi prísľuby nového obdobia, na ploche 37 dekád. „Naši hostia, ktorí nás nenechajú na pokoji pri priekopníckom ceremoniáli zážitkového parku a sociálnych zariadení Şahintepesi, ktorý má oblasti služieb a architektonickú štruktúru, ktorá zmobilizuje oblasť cestovného ruchu. Naše projekty „Yesilyurt Urban Design“ a „Taste Valley“, ktoré sme iniciovali, aby sme zvýšili preferenciu, videnie a známe starodávne Çırmıhtı, ktoré obsahuje rôzne bohatstvo s jeho históriou a civilizáciou, zahŕňajú cenné investície. Zrenovujeme mesto Şahintepe, ktoré sa nachádza na mieste s výhľadom na prírodné krásy nášho mesta Çırmıhtı a v minulosti slúžilo našim občanom ako sobášna sieň a sociálne zariadenie, a to prostredníctvom vizionárskeho projektu, ktorý dodáva hodnotu nášmu regiónu a transformuje ho na turistické centrum. Tento projekt, ktorý je jednou z našich obrovských investícií, ktoré sme začali neustálym vývojom, neustálymi inováciami a neustálymi zmenami, patrí medzi naše prísľuby výberu. Na základe štúdie uskutočniteľnosti, ktorú sme uskutočnili s Agentúrou pre rozvoj Fırat, bola dokončená prvá fáza nášho projektu lanovej dráhy a zimplanku medzi mestami Şahintepesi a sociálnymi zariadeniami Gedik a budeme tu realizovať projekt lanovky aj zimplanku s modelom build-prevádzka-prevod. Toto miesto sa zmení na zvláštny priestor, kam môžu prísť naše rodiny a príjemne sa stráviť so svojimi deťmi. Od oblasti horských záprahov po akvárium, od sociálnych zariadení po bazén s vodným pólom, od oblastí predaja a propagácie miestnych výrobkov až po oblasť peintbal, prinesieme do nášho Yeşilyurt hodnotné dielo, ktoré vytvorí povedomie v spoločnosti. Našim cieľom je takýmto hodnotným projektom zvýšiť latku, ktorú sme dosiahli v oblasti sociálnych zariadení v našom okrese. Z celého srdca verím, že sa tu nahrnú naši miestni aj zahraniční turisti, keď dokončíme a uvedieme do prevádzky tento projekt, ktorý dodá hodnotu sociálnej a prírodnej identite nášho regiónu. ““ hovoril.

„NADŠTÍME SA, ŽE NAŠE OBCE VSTÚPIA DO SLUŽBY O SLUŽBY“

Gratulujúc metropolitným a okresným starostom k prebiehajúcim snahám o obnovu a transformáciu vo všetkých regiónoch Malatya, starosta provincie MHP Mesut Samanlı povedal: „Vo voľbách, do ktorých sme vstúpili ako ľudová aliancia, nech ideme kamkoľvek:„ Podporujete ľudovú alianciu, dávajte silu, verte, že každá hra, ktorú dáte, sa vám vyplatí. Uvidíte viac ako službu. Pochválime vás, keď sme prišli, naši zástupcovia a starostovia sa prihlásili do služobného preteku o rozvoj Malatya. Z celého srdca veríme, že služby budú pokračovať bez spomalenia. Prajem veľa šťastia dobrodružnému parku a sociálnym zariadeniam Şahintepesi, ktorých základ dnes položíme. “ Hovoril vo forme.

„BUĎTE ŠŤASTNÍ DO MALATYY A YEŞİLYURTU“

Starosta metropolitnej oblasti Malatya Selahattin Gürkan zaželal, aby bol Dobrodružný park a sociálne zariadenia Şahintepesi pre Malatya a Yeşilyurt prospešný.

„ŞAHİNTEPESİ SA STANE TURISTICKÝM BODOM“

Zástupca strany AK Hakan Kâhtalı uviedol, že Yesilyurt bude mať ďalšiu veľmi dôležitú investíciu, a uviedol: „Nedávno sme s našim starostom Mehmetom Çınarom navštívili gastronomické oblasti umiestnené v centre našej starobylej Çırmıhtı. Veľmi dobré služby sa realizujú v centre aj vo vidieckych oblastiach Yesilyurt. Náš starosta má v tomto zmysle veľké úsilie a tieto práce vidíme všade, kde prichádzame, a stretávame sa s láskavosťou našich občanov. Vďaka zážitkovému parku Şahintepesi a sociálnym zariadeniam to bude turistický bod. Ďakujem každému, kto investoval toľko pracovnej sily, je jedným z mála v Turecku, vrátane starostu Yeşilyurt'u, ktorý nám začne. “ povedal.

„PREDSEDA PLANÉTY PLNÍ SVOJE KRÁSNE PRÁCE“

Turecko za člena strany MKYK AK a zástupcu Çalıka láskavo uviedlo, že zatiaľ čo naďalej vyjadruje neutíchajúce investície do spoločnosti Malatya, ako v každom meste; "V každej časti našej Malatya je horúčkovitá práca." Náš starosta Mehmet Çınar sa podpisuje pod veľmi dobré projekty, jeho prácou pôsobím silným dojmom a blahoželám mu a jeho tímom. „Dobrodružný park“, ktorý ožije v Kadime Çırmıhtı, prinesie vzrušenie adrenalínovým nadšencom a bude miestom, kde si návštevníci môžu užiť svoj čas, relaxovať a športovať. Táto cenná investícia, ktorej základ dnes položíme, tiež významne prispeje k vytvoreniu nových centier. Podnikáme vážne kroky s tak krásnymi projektmi, aby Malatay našla v obývateľných mestách hodnotu, ktorú si zaslúži. ““ povedal.

„GRATULUJEM PREZIDENTA NAŠEJ OBCE ZA PRINÁŠANIE JEHO SĽUBOV“

Členovi strany AK MKYK a zástupcovi Bülentovi Tüfenkçimu zablahoželal starostovi Yeşilyurt Mehmetovi Çınarovi k splneniu sľubov daných vo voľbách jeden po druhom. „Blahoželám nášmu starostovi k jeho úsiliu zmeniť tvár nášho starodávneho Çırmıhtı. Rozvoj nášho Starovekého Çırmıhtı, ktorý zahŕňa rôzne krásy s jeho históriou a kultúrou, znamená rozvoj Yesilyurt a ďalší rozvoj Malatya. Dúfam, že dobrodružný park a sociálne zariadenia Şahintepesi budú prospešné pre naše Kadim Çırmıhtı, Yesilyurt a Malatya. “povedal.

DVOJNÁSOBNÉ ČÍTANIE, PRVÁ MALTA ZVERENÁ V ZÁKLADE ZARIADENÍ

Po prečítaní modlitby po protokolových prejavoch sa prvá malta vyliala do základov Şahintepesiho zábavného parku a sociálnych zariadení.sohbet


Buďte prvý komentár

Yorumlar