Mladí piloti Borusana Otomotiva Motorsporta sa vyrábali dva v dvoch

Mladí piloti automobilového automobilu Borusan sa zúčastnili dvoch dvoch

Mladí piloti Borusan Otomotiv Motorsport, Cem Bölükbaşı a Yağız Gedik, ktorí úspešne reprezentovali našu krajinu na Majstrovstvách Európy GT4, sa stali zdrojom hrdosti tým, že opäť získali pódium v ​​Misane.

Borusan Otomotiv Motorsport štartoval v druhej etape pretekov konaných minulý víkend v Misane, potom, čo sa v Imole uskutočnil dvojitý otvorový priebeh pretekov Európskej série GT4, kde závodil s dvoma automobilmi. Na trati, kde Borusan Otomotiv Motorsport súťažil mnohokrát na rôznych majstrovstvách už 13 rokov, za volantom súťažili Cem Bölükbaşı a Yağız Gedik duo v automobile číslo 12, ako aj İbrahim Okyay, ktorý súťažil v 13. aute.

Cem Bölükbaşı a Yağız Gedik, ktorí sa stali dobrým duom tým, že predviedli kompletného tímového ducha so svojimi tyrkysovo sfarbenými BMW M4 GT4, pokračovali v zdokonaľovaní svojho trvania od piatkových testov. Cem Bölükbaşı, najrýchlejší vodič BMW na trati v sobotu v kvalifikačných kolách, YouTube V prvom závode, ktorý bol tiež vysielaný naživo na kanáli, získal veľkú podporu od svojich stúpencov umiestnením na 4. mieste v sieti. Yağız Gedik, ktorý prevzal auto na zastávke, videl šachovnicovú vlajku ako druhú skupinu v pretekoch označenú žltými vlajkami.

Yağız Gedik, ktorý v nedeľu ráno odštartoval z druhého miesta v druhom závode, ukázal dobrý výkon a prišiel na zastávku na 15. mieste a odovzdal auto svojmu spoluhráčovi. Cem Bölükbaşı, ktorý pokračoval v práci, ktorú Yağız Gedik začal najlepším spôsobom a naďalej rástol, skončil na druhom mieste vo svojej skupine a na 10. mieste vo všeobecnej klasifikácii.

Borusan Otomotiv Motorsport, ktorý zdvihol našu vlajku dvakrát na pódiu a dostal potlesk, bude mať svoj ďalší štart na 5. pretekoch nôh, ktoré sa budú konať v Nürburgringu 6. až 3. septembra.

Medzi ostatných sponzorov spoločnosti Borusan Otomotiv patria ďalšie sponzori spoločnosti Borusan Otomotiv Motorsport: Shell, Borusan Lojistik a Glasurit.