Tvrdá reakcia z Imamoğlu na ponuku v Canal Istanbul

tvrdá reakcia od imamoglu na ponuku istanbulského platidla
tvrdá reakcia od imamoglu na ponuku istanbulského platidla

Prezident İBB Ekrem İmamoğlu vydal nové varovania o epidémii koronavírusov, ktorá ovplyvnila svet a našu krajinu a zastavila život. a to nielen pre Turecko, očakávajú, že je potrebné riešiť obmedzenie Istanbul riadené İmamoğlu namáhané, v tomto procese výberového konania na Channel İstanbul'lu tiež reagoval na programe dňa.


Imamoglu povedal: „To nie je možné uveriť; ale keď sú ľudia v ťažkostiach, nezabúda na to, že je niekto dnes v Kanale v Istanbule. Áno, dnes je v rámci projektu Canal Istanbul vyhlásená verejná súťaž na prepravu mostov Odabaşı a Dursunbey. Na tieto verejné súťaže bolo v rozpočte na rok 2020 pridelených 8 miliárd líra. Ešte dnes, v predvečer straty zamestnania alebo príjmy, pretože tam sú milióny ľudí, ktorí nemôžu vypnúť pracovisko, v Turecku a v Istanbule. Prečo nevynakladáme prostriedky pre našich ľudí, ako je Kanal Istanbul, namiesto toho, aby sme utrácali za šialené projekty? Preboha, je dnes úlohou rozobrať most a urobiť to; alebo na podporu miliónov ľudí, ktorí sa obávajú svojej budúcnosti doma? „Nemôžem uviesť meno, ktoré sa pokúša dostať Kanal Istanbul z krízy v dôsledku koronavírusu.

Ekrem İmamoğlu, primátor mestskej samosprávy v Istanbule (IMM), vydal nové vyhlásenia o prepuknutí koronavírusov, ktoré ovplyvnili aj našu krajinu vo svete. İmamoğlu, povedal: "Prvý smrť sa konala v Turecku, kde koronavírusy 18 týždeň od 1. marca. Bohužiaľ, počet našich pacientov sa tiež každým dňom zvyšuje. Keď sa počet našich pacientov priblížil 2 500, naši občania, ktorí prišli o život, sa stali 59. Ako viete; Epidémia sa rýchlo šíri na európskom kontinente, do ktorého sme tiež zapojení. Pozri, chcem ti dať veľmi pozoruhodnú štatistiku. V Turecku, kde došlo k prvému úmrtiu 18. marca, sa počet ľudí, ktorí sa nakazila vírusom v celom svete 191 127 tisíc ľudí, sa počet ľudí, ktorí stratili svoje životy boli 7 807 tis. Počet pacientov na európskom kontinente, ktorých sme my, bol 74 760 3 a počet úmrtí bol iba 352 191. Uplynul len týždeň; Počet 472 tisíc na svete presiahol počet 7 tisíc pacientov. Bohužiaľ, počet mŕtvych, ktorý bol 800 tisíc 22, bol počet blížiaci sa k 1 tisícám na svete. Na európskom kontinente, v ktorom sa nachádzame, sa epidémia rozšírila rýchlejšie. Za týždeň sa počet pacientov zvýšil trikrát a presiahol 3 tisíc. Miera úmrtnosti sa zvýšila takmer päťkrát a dosiahla 200 5. “

„Dajte si pozor na to, ako veľké riziko je“

„Uvedomte si, ako rýchlo ohnisko rastie, aké veľké je nebezpečenstvo. Viete? Preto by ste mali zostať doma, takže by ste si určite mali udržiavať sociálnu vzdialenosť. Nemôžete ignorovať svoj život. Ak udržíme ľudí nažive, svet bude žiť. Toto ochorenie, áno, ovplyvňuje našich starších ľudí. Vieme to. Popis Naše presnosť bolo v tomto bode, ale vieme tiež, že obaja z vás sú obaja v celom svete, čo mladí ľudia žijúci v Turecku bohužiaľ smrť. Každý by preto mal byť veľmi, veľmi opatrný, citlivý a dodržiavať pravidlá. Pozrite sa, na konci februára, keď sa epidémia nachádzala na Ďalekom východe, začali sme v Istanbule informovať aktivity ako IMM. Vysvetlili sme pravidlá hygieny na mestských obrazovkách, v autobusoch, nadjazdoch. Rýchlo sme začali dezinfikovať verejnú dopravu. Prostredníctvom našich mobilných tímov hygieny, ktoré sme založili 7. marca a teraz vzrástli na 52, dezinfikujeme verejné priestory, bohoslužby, námestia a podobné miesta týmto silným tímom. “

"Naše IMM a NAŠE OBCE boli v čele"

„Prvý pacient v našej krajine bol ohlásený o polnoci 11. marca. Ráno 12. marca sme zrušili ISMEK, múzeá, knižnice, kultúrne centrá, mestské divadlá, to znamená miesta, kde sa ľudia zhromažďujú, a všetky aktivity. V tú istú noc vieme, že vláda zanecháva niektoré inštitúcie a školy. Všetci sme zažili, že športové súťaže sa hrali najskôr bez publika a odložili sa o týždeň. Spočiatku sa tieto priekopnícke opatrenia, ktoré prijala naša obec, a opatrenia, ktoré prijali niektoré inštitúcie nášho štátu, zdali pre veľkú časť spoločnosti prehnané. Dokonca aj takéto pripomienky boli predložené. Tento proces však ukázal, že; môžeme a môžeme prijať ešte drastickejšie opatrenia. Povedal som vám, že prepuknutie zvýšilo počet pacientov a úmrtí na 1 za týždeň. Ako epidémia rastie, opatrenia nie sú dostatočne tvrdé. Je potrebné, aby sme všetci vopred prijali určité preventívne opatrenia. Len si predstavte, že počet ľudí, ktorí zomreli na epidémiu na celom svete len pred 3 1 týždňami. Počet ľudí, ktorí zomreli iba v Taliansku, je dnes 7 500 osôb. Čo sme povedali; „Proti epidémii môžeme bojovať iba radikálnymi opatreniami a opatreniami. Ako viete, v tomto procese sme ako IMM podnikli kroky, aby sme sa vyhli nedostatku vody a plynu. Priekopnícke kroky boli kroky, ako je bezplatná verejná doprava pre zdravotníckych pracovníkov, a kroky, ako napríklad nezískanie nájomného z pracovísk našich obcí. rôzne miesta v Turecku, bol priekopníkom v našich krokoch ďalších obcí. Niektoré sme vzali a aplikovali. Tieto rozhodnutia sa odráža od iných štátnych inštitúcií, akonáhle je to možné, všetky rozhodnutia sa odráža v Turecku sa vyvinula do formy. "

"Pokiaľ si vyrobiť Istanbul OBMEDZENIA čakanie na riadené"

„Miera verejnej dopravy v Istanbule klesla pod 80 percent. V Istanbule však stále existuje viac ako 1,2 milióna letov. Ak pridáme ďalšie spôsoby použitia, ako sú taxíky a minibusy, viac ako 1 milión ľudí v Istanbule stále používa verejnú dopravu každý deň. Toto je veľké riziko. Avšak v prípade núdze musíte ísť pešo do domu. Viem, že niektorí z vás idú pracovať na ulici. Verím, že naša vláda vynaloží úsilie na vyriešenie tohto problému. Chcem tomu uveriť. V Turecku, ale nie po dobu najmenej Istanbul, zo strany vlády; Očakávame štúdiu o postupnej, kontrolovanej zákaz vychádzaní. V tejto súvislosti sme pripravení pomôcť. Dovoľte mi ešte raz zdôrazniť; a to nielen pre Turecko, očakávame obmedzenia riadené aspoň Istanbul. Pre nadchádzajúce dni je správne a krásne hovoriť s verejnosťou. Bohužiaľ, ak sa dnes nepodniknú potrebné kroky, je zrejmé, že v budúcnosti dôjde k sklamaniu. Preto musíme v tejto súvislosti robiť veľmi rozhodné a radikálne rozhodnutia. Bohužiaľ, tieto veci nie sú iba slová. Samozrejme sa budeme modliť; ale bohužiaľ nemôžeme pripraviť toto mesto a túto krajinu na ďalšie dni modlitbou. Ak dôjde vo svete k tejto epidémickej kríze k významným zmenám, budú krajiny, ktoré riadia procesy, ktoré prijímajú správne kroky v krízových dňoch tohto dňa, v budúcnosti tohto procesu na správnom mieste. Chcel by som to ešte raz nazvať; Dnešné radikálne rozhodnutia bez strachu a tvrdenia „ale“ sú mimoriadne dôležité pre zdravie našej komunity, zdravie zdravotníckych pracovníkov, morálku komunity a psychológiu. Ak je predmetom ľudský život a sociálna psychológia, ekonomické očakávania by mali počkať trochu viac. Musíme zodpovedajúcim spôsobom podniknúť kroky. “

„KEDY MİLLET MÔŽE BYŤ ZÁVÄZNÝ

„Je ešte jedna vec, ktorá by mala počkať a vôbec sa vôbec nestať. Nechcel by som dodať taký odsek k dnešnému prejavu: Kanal Istanbul! Nedá sa tomu uveriť, ale nie je pravdepodobné, že niekto je dnes v Kanale Istanbul, zatiaľ čo ľudia trpia bolesťou. Áno, dnes je v rámci projektu Canal Istanbul vyhlásená verejná súťaž na prepravu mostov Odabaşı a Dursunbey. Na tieto verejné súťaže bolo v rozpočte na rok 2020 pridelených 8 miliárd líra. Ešte dnes, v predvečer straty zamestnania alebo sú schopné generovať príjmy pre milióny ľudí v Turecku aj v Istanbule úradu je uzavretý. Nedávno požiadalo IMM o sociálnu pomoc 50 XNUMX rodín. Podrobnosti o nich vysvetlím. Je veľmi pravdepodobné, že toto číslo sa v ďalšom období exponenciálne zvýši. Prečo nevynakladáme prostriedky pre našich ľudí, ako je Kanal Istanbul, namiesto toho, aby sme utrácali za šialené projekty? Preboha, dnes je úlohou rozobrať most a urobiť to; alebo na podporu miliónov ľudí, ktorí sa obávajú svojej budúcnosti doma? "Nemôžem pomenovať meno, ktoré sa snaží dostať z krízy koronavírusov, Kanal Istanbul, prosím, dajte to."

„NIKDY NEBUDETE ŽIVÝ“

„Teraz musíme spolupracovať, aby sme tento proces dosiahli spolu. Budeme spolu uspieť. V tomto procese chcem vedieť svojich občanov Istanbulu; Pre 16 miliónov ľudí pracuje IMM. Spolu s IMM máme 39 okresných obcí. V rámci našej budúcej projekcie týkajúcej sa globálnej epidémie budeme naďalej robiť nové a dôležité kroky. Istanbuliti sa nikdy nebudú cítiť sami. Nikdy sa nebude cítiť bezmocný. Náš rad Alo 153 môžete využiť v každom predmete. Vysvetlím podrobnosti zajtrajška; To, čo sme pripravili v našom „Centre pomoci a koordinácie“, ktoré sme urobili v našom centre Yenikapı, sa s vami podelím. Po predstavení tohto centra vám tiež poviem, ktoré spolupráce s vami budujeme. Nikdy nie si sám. Ako viete, včera sme spustili novú aplikáciu. Začali sme psychologické poradenstvo na telefónnom čísle 02124494900. Je ľahké povedať „zostaňte doma“, viem. Ja tiež poznám ťažkosti. Spoločne prekonáme problémy s pobytom doma. Najprv však vaše zdravie. Povedzte nám o svojich problémoch, ale vždy zostaňte doma, nechodte do ulíc, nepoužívajte verejné vozidlá, nikdy neopúšťajte svoj dom tým, že budete udržiavať svoju povinnosť na najvyššej úrovni. Zostaňte doma v Istanbule. Budeme spolu uspieť. Uvidíme sa zajtra. “


Vyhľadávanie železničných správ

Buďte prvý komentár

Yorumlar