Varovanie pri upozorňovaní s ochranou vašich dištančných nálepiek v AŞTİ

Varovanie pri informovaní s astmou
Varovanie pri informovaní s astmou

Mestský úrad v Ankare naďalej varuje občanov prijímaním nových opatrení na boj proti prepuknutiu koronavírusu. S novou aplikáciou spustenou v Başkente boli do servisných budov mestskej časti Metropolitan, najmä AŞTİ, umiestnené nálepky „keep your distance“. Vedúci oddelenia mestskej polície Mustafa Koç, ktorý uviedol, že začal distribuovať stimulujúce „nálepky“ na trhy, uviedol, že ich cieľom je zvyšovať informovanosť občanov o ich vlastnom zdraví a zdraví ostatných.


Mestský úrad v Ankare pokračuje v boji proti prepuknutiu koronavírusu prijatím nových opatrení.

Mestská obec Metropolitan, ktorá pokračovala vo varovaní prostredníctvom účtov sociálnych médií, obrazoviek miest a plagátov s výzvou „HomeKal“, pripravila nálepky „udržujte odstup“ na zvýšenie informovanosti.

PRVÉ UPLATNENIE V AŞTİ

Umiestnením týchto „nálepiek“ do oblasti AŞTİ, kde dochádza k osobnej premávke, mestská samospráva zabezpečuje, aby občania čakajúci na front lístkov pred kanceláriami autobusových spoločností venovali toto varovanie pozornosť.

Riaditeľ odboru mestskej polície Mustafa Koç uviedol, že v AŞTİ pokračuje v dezinfekčných prácach pre verejné zdravie, uviedol, že chce zvýšiť informovanosť občanov o lepidlách umiestnených na zemi a uviedol:

„Záleží nám na dezinfekčných štúdiách v boji proti metropolitnej obci proti šíreniu koronavírusov. Okrem toho robíme tento boj o krok ďalej a pracujeme na zvyšovaní povedomia našich ľudí o ochrane sociálnej vzdialenosti. Počet cestujúcich sa značne znížil, ale v AŞTİ sme urobili „nálepky“ na čakacích miestach pred nástupišťami a pripevnili ich pred výťahy. Aktivoval sa obežník ministerstva vnútra ministerstva vnútra s cieľom posadiť jednu osobu na dvojitých sedadlách v autobusoch a priečne na zadné a predné sedadlá. Toto sme oznámili medzimestským autobusovým spoločnostiam. Jeho vykonávanie sledujeme prostredníctvom policajných a bezpečnostných hliadok. Firmy majú výraznú stratu na príjmoch. Na pokyn nášho predsedu pána Mansura Yavaşa a na základe rozhodnutia správnej rady BUGSAŞ sme znížili poplatok za autobusy na polovicu opustením AŞTİ. U našich občanov vidíme citlivosť. Vyzývam všetkých obyvateľov Ankary, zostaňte doma, udržiavajte sociálnu vzdialenosť, keď idete von, zabránite šíreniu vírusu. “

Mehmet Bingöl, ktorý pracuje v predajni lístkov, uviedol, že nová aplikácia je užitočná a uviedla: „Nálepky na spoločenské vzdialenosti boli veľmi užitočné. Žiadame ich, aby s nami hovorili tak, že budú stáť na nálepkách, aby si mohli zvýšiť informovanosť cestujúcich. Metropolitná obec pokračuje vo svojom úsilí bojovať proti vírusu v AŞTİ. Chcem odtiaľto vyjadriť svoju spokojnosť Mansurovi Yavaşovi. “Faruk Çayan, ktorý cestoval do Denizli, zdôraznil dôležitosť varovaní a bezpečnostných opatrení:„ Dali termovíznu kameru do trubicovej brány, táto aplikácia ma zaujala. S cieľom chrániť sociálnu vzdialenosť som túto aplikáciu považoval za veľmi úspešnú s nálepkami pripevnenými k podlahe a výťahom. Keď prišiel do autobusu, majiteľ spoločnosti distribuoval masku, metropolitná obec vytvorila povedomie o všetkých. Jedno sedadlo je ponechané v autobusoch na spoločenské vzdialenosti. Verím, že ak každý podnikne potrebné opatrenia, prekonáme tieto ťažké dni čo najskôr “.

DISTRIBUOVANÉ NA TRHY

Vedúci policajného oddelenia Mustafa Koç uviedol, že varovné nálepky distribuuje na trhy, ktoré občania intenzívne využívajú, a uviedol, že doma zavolali s plagátmi, ktoré pripravili.

Koç, ktorý preskúmal s policajnými tímami na trhoch, na ktorých bola podaná žiadosť, poskytol tieto informácie:

„Pri vstupe na trhy zavesíme varovné plagáty„ choďte domov, keď skončíte s nakupovaním “. Ďalší obeh nášho ministerstva vnútra bol presunutý do našej obce. Aby sme vyhoveli obežníku určujúcemu počet zákazníkov, ktorí sa dajú nájsť podľa metrov štvorcových trhov, zverejnili sme varovania, v ktorých sa uvádza, koľko zákazníkov môže vstúpiť na trhy. Nálepky „Udržujte svoju vzdialenosť“ nalepujeme aj na podlahu, aby sa pred akumuláciou zabránilo hromadeniu. Chceme tieto štúdie rozšíriť o celú Ankaru. “

Tuncer Ömür, ktorý pri nákupe videl nálepky, povedal: „Musí existovať vzdialenosť pre zdravie. Veľmi logická aplikácia. Som veľmi potešený z praxe udržiavania odstupu medzi zákazníkmi pri obchodovaní s pokladňou. Chcel by som sa poďakovať nášmu prezidentovi a všetkým, ktorí prispeli. “

NÁVŠTEVNÍK PRE ELEVÁTORY

Nálepky, ktoré sa začali umiestňovať v servisných budovách mestskej časti, sa používajú aj vo výťahoch.

Mestský úrad Metropolitan, ktorý uprednostňuje zdravie zamestnancov pomocou nálepiek s upozornením na ochranu sociálnej vzdialenosti, varuje 4 ľudí, aby sa dostali k výťahom pred rizikom epidémie. Başak Yılmaz z metropolitného personálu povedal: „Som spokojný s opatreniami prijatými na ochranu zdravia zamestnancov. Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí k tomu prispeli, najmä nášmu metropolitnému starostovi Mansurovi Yavaşovi. “Esra Okkalı povedal:„ Som skutočne spokojný s praktikami spoločenských vzdialeností, ktoré sa začali v obci “. Osman Özcan povedal, že si myslí, že nálepky obsahujúce upozornenie na sociálnu vzdialenosť pre zdravie sú účinné, a povedal: „Zistil som, že praktiky spočívajú v ochrane sociálnej vzdialenosti, ktorú naša obec začala kvôli epidemickej chorobe“.

Nálepky s umiestnením sa použijú na stanice metra a ANKARAY, kde občania cestujú denne, v krátkom čase.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Vyhľadávanie železničných správ

Buďte prvý komentár

Yorumlar