Taxi a minibusy sú dezinfikované v hlavnom meste

Taxi a dolmus sú dezinfikované v hlavnom meste
Taxi a dolmus sú dezinfikované v hlavnom meste

Metropolitná obec, ktorá trávi intenzívne nadčasy bojom proti epidemickým chorobám a vykonáva pravidelné dezinfekčné práce vo vozidlách verejnej dopravy, začala hygienické štúdie na 7 701 2 taxislužbách slúžiacich v Başkente. Zatiaľ čo opatrenia, ktoré uprednostňujú verejné zdravie, boli realizované jeden po druhom, Generálne riaditeľstvo EGO v dôsledku prázdnin usporiadalo pracovný čas. Kým tímy policajného oddelenia kontrolovali upratovacie a sterilizačné práce v hoteloch v Ankare, generálne riaditeľstvo ASKİ dočasne uzavrelo pobočky pre zber a predplatné na 56 miestach. Metropolitná obec prerušila aj sústrasť stanu pre občanov, ktorí zomreli.


Mestské zastupiteľstvo Ankara pokračuje v hygienických aktivitách po celom meste.

Zatiaľ čo metropolitné tímy mobilizujú požiadavky verejných inštitúcií a organizácií na mimovládne organizácie, dôkladné upratovacie práce sa vykonávajú aj vo vozidlách verejnej dopravy používaných občanmi. Po stanici metra, ANKARAY, lanovke a autobusoch sa začali dezinfekčné práce v taxislužbách v Başkente.

UPLATŇOVANIE HYGIENA V DANÍCH

Zatiaľ čo štúdie o dezinfekcii a sterilizácii sa v hlavnom meste rozširujú v dôsledku epidémie, ktorá postihla svet, metropolitné čistiace tímy, ktorých povolenia boli odstránené, pracujú 7 hodín denne, 24 dní v týždni na ochranu verejného zdravia.

Na žiadosť Komory výrobcov automobilov a vodičov v Ankare sa podniklo opatrenie na dezinfekciu 7 701 taxislužieb XNUMX slúžiacich v hlavnom meste. Tímy mestských častí; Úložný priestor Kızılay vykonáva predovšetkým hygienické práce na troch miestach, ako aj workshopy tanierov İskitler Zübeyde Hanım Mahallesi Mianka Boulevard a tržnica Varlık Mahallesi Yayın Sokak.

Generálna riaditeľka Generálneho riaditeľstva policajných dôstojníkov Veda Oğan vyhlásila, že bude pravidelne kontrolovať dezinfekčné práce, ktoré sa začali pre taxíky, a uviedla, že Cevdet Kavlak, podpredseda komory remeselníkov a vodičov v Ankare, sa v posledných dňoch snažil prinútiť občanov, aby pohodlne vstúpili na taxíky, uviedol:

„Dezinfekčný proces pre naše taxíky začal 3 body. Po týchto procedúrach máme 450 uzavretých stanovísk pre taxíky a budú pred nimi nastriekané. Chceli by sme sa poďakovať nášmu metropolitnému starostovi Mansurovi Yavasovi, ktorý nám v tomto probléme pomohol a dal pokyny na bezplatné postrekovanie. “

Temel Karuk uviedol, že je vodičom taxislužby už 15 rokov, a zároveň zdôraznil dôležitosť žiadosti o verejné zdravie a povedal: „Ďakujeme nášmu prezidentovi a našej obci za dezinfekčné práce, ktoré naša obec vykonala pre taxíky.“ Şevket Pamukcu, Ďakujem všetkým, ktorí prešli, “povedal.

DEZINFEKCIA V PLNENÝCH A STOPKÁCH

Tímy BELPLAS A.Ş pod vedením intenzívneho dopytu začali pod dohľadom riaditeľstva policajného oddelenia dezinfekčné práce v staniciach Bentderesi a Gülbaba Dolmuş za 2 56 XNUMX dolmusov. Seyfettin Aslan, vedúci odboru zdravotných vecí metropolitnej obce, uviedol, že je potrebné vyčistiť sedadlá, okná a kľučky vnútornej konštrukcie vozidiel, a vyhodnotil, že dezinfekčné práce budú pokračovať v celej provincii:

„Snažíme sa nenarušiť náš bežný program čistenia. Uskutočnili sme aj proces čistenia a dezinfekcie minibusov používaných ľuďmi v Ankare. Pracujeme rovnakým tempom pre vodiča taxislužby. Naďalej slúžime nepretržite. ““

Ankarská minibulová komora remeselníkov, generálna tajomníčka Erşana Ağörena, zdôraznila, že verejné zdravie je prioritou, a poďakoval sa metropolitnému starostovi Mansurovi Yavaşovi za jeho podporu.

AUTOBUSY PREPRAVENÉ URČENÝMI CESTUJÚCIMI CESTUJÚCIMI boli dezinfikovaní

3 500 občanov, ktorí dúfali v Ankaru a prišli zo zahraničia, sa autobusmi EGO presťahovalo do internátov v Gölbaşí.

Zatiaľ čo dezinfekčné práce vykonávali tímy BELPLAS v internátoch, v ktorých sa ubytovalo, bolo na 37. regionálnom riaditeľstve autobusovej dopravy dezinfikovaných 3 autobusov EGO, v ktorých boli cestujúci prepravení, podľa medzinárodných noriem. Vykonalo sa aj vnútorné a vonkajšie čistenie autobusov, ktorých filtre boli obnovené ich sterilizáciou vo ventilačnom systéme.

Seyfettin Aslan, vedúci odboru zdravotníctva, ktorý skúmal dezinfekčné práce na mieste, povedal: „Dezinfikovali sme naše autobusy prepravujúce Umrah cestujúcich a zmenili ich na peľové filtre. Ako metropolitná obec pokračujeme v boji proti koronavírusu na najvyššej úrovni. Ľudia v Ankare si môžu byť istí, že tieto autobusy sú vyčistené do tých najmenších detailov. Ak naši občania dodršiavajú opatrenia oznámené ministerstvom zdravotníctva, obyvatelia Ankary budú tento boj úspešne bojovať. ““

SERVISNÉ HODINY REGULOVANÉ VO HMOTNEJ DOPRAVE

Mustafa Geyikçi uviedol, že autobusy prepravujúce cestujúcich prichádzajúcich z Umrah budú podruhé dezinfikované a budú uvedené do prevádzky v utorok 17. marca. Všetky naše autobusy sú dezinfikované. Ľudia v Ankare môžu používať naše autobusy s pokojom. “

Geyikçi uviedol, že generálne riaditeľstvo EGO prijalo nové dojednanie o vozidlách verejnej dopravy (metro, ANKARAY a Buses) kvôli sviatkom škôl ministerstvom národného školstva.

ZBER ZÁVESU A PREDPISY NA 20 BODOCH ZATVORENÝCH POČAS DOČASNÉHO ČASU

Generálne riaditeľstvo ASKİ sa rozhodlo zatvoriť 20 pobočiek, v ktorých sa uskutočňovali transakcie na odber a výdaji vody, v rámci opatrení prijatých na ochranu verejného zdravia pred epidémiami.

Podľa vysvetlenia, že ďalšie pobočky v hlavnom meste budú aj naďalej poskytovať služby a účastníci môžu uskutočňovať platby prostredníctvom PTT, internetu a bánk, pobočky, ktoré dočasne neposkytujú služby, sú tieto:

„Operácie predplatného Mamaku a šijacieho domu, Dikmen, Ayvalı, Etlik, Gazino, Andaç, Erdem, Pleven, Fatih, Yenikent, Şentepe, Karşıyaka, Newborn, Hüseyingazi, Aydınlıkevler, Mutlu, Eryaman, Güzelkent, Polatlı a Şentepe.

HYGIENICKÝ PONUKA V HOTELOCH

Dezinfekčné práce sa urýchlili po varovnom liste, ktorý zaslalo policajné oddelenie všetkým hotelom v hlavnom meste, ubytovacích zariadeniach a kúpeľoch.

Zatiaľ čo príslušníci polície v Ankare prehliadali hotely, v mnohých hoteloch v hlavnom meste sa zvýšila miera ochrany zdravia občanov. Tímy oddelenia policajného zboru mestskej polície preskúmali opatrenia prijaté na mieste a sprísnili ich kontroly.

Mestský úrad v metropolitnej oblasti dočasne pozastavil službu sústrastného stanu, ktorú zaviedol pre zosnulých občanov, aby sa zabránilo vytváraniu davov a šíreniu vírusu.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Vyhľadávanie železničných správ

Buďte prvý komentár

Yorumlar