Nové opatrenia na boj proti koronavírusu v Ankare

Nové opatrenia na boj proti koronavírusu v koši
Nové opatrenia na boj proti koronavírusu v koši

Mestský úrad v Ankare pokračuje v aktívnom boji v hlavnom meste prijímaním nových opatrení proti epidémii koronavírusov. Zatiaľ čo továreň na chlieb Halk maximalizuje hygienické postupy na predajných miestach, najmä vo výrobnej oblasti, vykonáva dezinfekčný proces starostlivo na vozidlách verejnej dopravy, vozidlá verejnej dopravy, vozidlá verejnej dopravy, taxi a mikrobusy a vozidlá na servis C Plate. Starosta mesta Ankara Mansur Yavaş oznámil, že mestská samospráva bude spolupracovať s mimovládnymi organizáciami pri distribúcii potravín pre zvieratá na ulici, aby uspokojila klesajúcu potrebu potravín v dôsledku zatvorenia kaviarní a reštaurácií.


Mestský úrad v Ankare pokračuje v činnosti 7/24 v rámci boja proti epidémiám v celom hlavnom meste.

V dôsledku prepuknutia koronavírusu maximalizujú všetky jednotky postupy hygieny jednotiek pod koordináciou Centra krízového riadenia a zavádzajú aj nové opatrenia a opatrenia.

DISTRIBÚCIA MAMA MÔŽE PRIATELIA

Starosta mesta Ankara Mansur Yavaş oznámil, že začal distribuovať potraviny v spolupráci s mimovládnymi organizáciami mestskej časti Metropolitan Municipality v spolupráci s kaviarňami a reštauráciami, ktoré zodpovedajú potravinovým potrebám pouličných zvierat proti riziku epidémií.

Vedúci pobočky veterinárneho a zoologického úradu mesta Ankara Mustafa Şener, ktorý uviedol, že sa vrátili do karantény, kde sa vracajúci sa občania držali v areáli Gölbaşı, kde hostilo túlavé zvieratá v útulku pre ochranu miest v mestskej časti Gölbaşı, poskytol nasledujúce informácie o prijatých opatreniach:

„Kríza bola vytvorená pod vedením našej ankarskej vlády. V súlade s požiadavkou našej guvernérky sme priviedli našich 16 túlavých zvierat v karanténnej oblasti do nášho útulku pre zvieratá v obci Gölbaşı a podľa vedomostí našich dobrovoľníkov, aby sme sa vyhli zdravotným problémom, najmä výžive, pretože naši dobrovoľníci nemôžu vstúpiť von. Veterinárni lekári vykonali zdravotné kontroly od prvého momentu, keď naše zvieratá prišli. Šesť zo 16 túlavých zvierat bolo sterilizovaných. Nadviazali sme kontakt s dobrovoľníkmi pri pohľade na zvieratá v regióne. Naši dobrovoľníci môžu prísť kedykoľvek nakŕmiť zvieratá v našom opatrovateľskom dome a získať informácie o svojom zdravotnom stave. Po odstránení karantény sa naše zvieratá vrátia do prostredia, z ktorého boli odobraté. Naši milovníci zvierat by sa o to nemali báť, naše zvieratá sú v dobrom zdravotnom stave a pri kŕmení nie je problém. Začali sme tiež distribuovať jedlo. “

Predseda komunity spoločenstva pre ochranu prírody a zvierat Ankary Hacı Bayram Veli Damla Karaboya povedal: „Po vyhlásení karanténnej zóny boli zvieratá, ktoré sme kŕmili, premiestnené do útulku Gölbaşı. Najprv sme sa priblížili neobjektívne, ale teraz môžeme vidieť svojich priateľov v útulku pre zvieratá v Gölbaşı. Nie je problém. Aj keď ich hmotnosť je veľmi dobrá a ich zdravie je dobré, “povedal Tenay Yücel, milenec dobrovoľníkov,„ do tohto útulku chodím už roky. V tomto úkryte sú vždy prítomné životy a jedlo duší. Jeho šťavy sa pravidelne menia. Vakcíny sa vyrábajú pravidelne, sterilizačné procesy sa uskutočňujú okamžite. Po nástupe do funkcie nášho primátora Metropolity Mansura Yavaşa bola situácia lepšia. Tí, ktorí tu nevidia, hovoria inak a negatívne. Naše duše sú tu bezpečné. Naše životy sú tu veľmi zdravé. Nikto sa nemusí báť. “Vyjadril svoje myšlienky.

HALK JE NA VYSOKEJ HYGIENICKEJ ÚROVNI

Továreň na chlieb v Ankare Halk zvýšila aj preventívne opatrenia proti koronavírusu v obchodoch, v ktorých sa vyrába chlieb a pekárske výrobky, najmä v maloobchodných predajniach, bufetoch a bagetách s chlebom Chalk.

Spoločnosť Halk Bread Factory, ktorá spustila núdzový akčný plán na ochranu pred ohniskom, začala pri nábore všetkých zamestnancov pravidelne merať horúčku s dennými telesnými teplotami. Halk Ekmek, ktorý zvýšil počet dezinfekčných prostriedkov a umiestnil výstražné plagáty na uzavretých miestach, zaväzoval masky a rukavice. Spoločnosť Halk Ekmek, ktorá uzatvára kaviarne v predajniach, začala pri každodennom predaji produktov uplatňovať pravidlo 1 metra na ochranu sociálnej vzdialenosti.

Generálny riaditeľ Halk Ekmek Recep Mızrak vyhlásil, že uprednostňuje verejné zdravie a bezpečnosť potravín, a oznámil, že prijal prísne opatrenia:

„Pripravili sme 23 položiek opatrení. Vytvorili sme pohotovostný krízový pult pre sledovanie aplikácií. Pretože naše výrobné zariadenia pracujú 3 zmeny, zmeriame telesnú teplotu našich zamestnancov pracujúcich na tejto zmene v čase zamestnania. Z hygienického hľadiska sme priniesli nevyhnutnosť dezinfekčného produktu, rukavíc a masky. V intervaloch 1 metra sme nakreslili žlté čiary, aby sme chránili sociálnu vzdialenosť v našom predajnom obchode. Týmto spôsobom sa snažíme chrániť vzdialenosť prichádzajúcich občanov. ““

DEZINFEKCIA SA ZAHÁJA V SERVISNÝCH VOZIDLÁCH C-PLATE

Oddelenie zdravotníctva Seyfettin Aslan uviedlo, že od prvého dňa zdvojnásobili čistiace a dezinfekčné procesy súvisiace s koronavírusom, keďže ministerstvo zdravotníctva Seyfettin Aslan uviedlo, že tento proces sa každý deň podrobuje vozidlám verejnej dopravy.

Aslan povedal, že dezinfikujú aj servisné vozidlá typu C po metre ANKARAY, lanovky, autobusy a taxíky a mikrobusy. „Pokračujeme v čistení a dezinfekcii všetkých vozidiel verejnej dopravy, ktoré sa používajú 7 hodín denne, 24 dní v týždni. Stretli sme sa s predsedom Komory remeselníkov prevádzkovateľov vozidiel v Ankare a založili centrum. Potom, keď dorazia všetky naše servisné vozidlá s platňou C do stredu, vykoná sa nepretržitá dezinfekcia. Vedúci odboru dopravy v tejto otázke zabezpečí koordinovanú prácu. Ako Metropolitan sa snažíme naplniť naše úsilie o zdravie ľudí 7 hodín denne, 24 dní v týždni. ““ Vedúci odboru dopravy mesta Ankara v metropolitnej oblasti Ali Cengiz Akkoyunlu tiež zdôraznil, že úžitkové vozidlá prevádzkované v oblasti zodpovednosti mestskej časti Metropolitan Municipality pokračujú v dezinfekcii 7 hodín denne, 24 dní v týždni. „Dezinfekciu prešlo celkom 10 7 úžitkových vozidiel vrátane minibusov a komerčných taxislužieb. Po dokončení procesu dezinfekcie približne 300 17 XNUMX úžitkových vozidiel sa vyčistí celkom XNUMX XNUMX úžitkových vozidiel. ““

Tuncay Yılmaz, predseda živnostenskej komory prevádzkovateľov vozidiel v Ankare, zdôraznil význam dezinfekčnej štúdie, ktorú vypracovala mestská samospráva: „Sme v odvetví, ktoré neustále prepravuje personál, pracovníkov a štátnych zamestnancov v meste, a ráno a večer sme v silnej premávke. Toto nebezpečenstvo sa dá zbaviť dezinfekciou a čistením. V tomto zmysle nám mestská samospráva poskytuje služby 7/24. Ďakujem veľmi pekne. “ Zatiaľ čo vodič služby platní C İbrahim Aydirek sa poďakoval mestskému starostovi Ankary Mansurovi Yavaşovi, Fatih Yıldız povedal: „Chceli by sme sa poďakovať mestu Ankara za jeho služby. Malo to byť čistenie a postrekovanie. “

ĎAKUJEME PREDSEDU Z TAXI A PLNENÉHO NÁKUPU

Slúži v rámci oddelenia ochrany a kontroly životného prostredia, BELPLAS A.Ş. upratovacie tímy pokračujú v dezinfekčnom procese v taxíkoch a minibusoch každý deň podľa pokynov primátora mesta Ankara Mansur Yavas v Ankare.

Kým dezinfekčné práce sú pod kontrolou tímov policajného oddelenia, Orhan Taşcı, ktorý pracuje na letiskovej stanici taxislužby, povedal: „Ďakujeme nášmu starostovi mestskej časti Ankara za ich podporu. Sme veľmi radi, že pracujeme na dezinfekcii našich vozidiel. Tento problém zdieľame s našimi cestujúcimi. Naši cestujúci môžu používať naše vozidlá s pokojom. “ Hasan Hakan Tağluk, predseda predstavenstva spoločnosti Esenboğa Taxis Carrier Cooperative, povedal: „Z tejto aplikácie profitujeme s podporou našej mestskej aglomerácie. Od našich cestujúcich dostávame dobrú spätnú väzbu o práci. Chceme, aby tieto štúdie pokračovali. Chceli by sme sa poďakovať nášmu starostovi Mansurovi Yavaşovi za jeho podporu. “

Rıfat Çetinkaya uviedol, že slúžia na zastávkach Sincan Dolmuş a povedal: „Všetky naše vozidlá boli dezinfikované. Chcel by som sa poďakovať našej obci a pánovi Mansurovi Yavaşovi za ich služby. “Vodiči minibusu, ktorí túto službu využili, povedali:

  • Niyazi Bilgiç: „Chceli by sme sa poďakovať nášmu prezidentovi Mansurovi Yavasovi za túto službu, ktorú poskytuje obec. Očakávame pokračovanie služieb. “
  • Feyzullah Kızıltaş: „Ďakujem veľmi pekne našej obci za túto službu.“
  • Darček Taburlu: „Ďakujeme našej obci, že ste sa o tieto otázky postarali. V našich službách pokračujeme zdravým spôsobom. “

DODATOČNÉ NOVÉ OPATRENIA

Metropolitná obec, ktorá na mnohých miestach od štátnych inštitúcií a organizácií až po mimovládne organizácie vykonáva nepretržitú dezinfekciu, prijala proti epidemickému nebezpečenstvu tieto ďalšie opatrenia:

  • „Skúšky hasičských zborov“, ktoré mestské zastupiteľstvo oznámilo 30. marca, že bolo oznámené, že prihláška bude prijatá a bude sa konať medzi 13. a 17. aprílom, boli odložené na neskorší dátum.
  • Z dôvodu poklesu počtu cestujúcich živnostníkov, ktorí používajú vozidlá súkromnej verejnej autobusovej dopravy (ÖHO) a vozidlá verejnej hromadnej dopravy (ELV) prevádzkované v Ankare, sa prebiehajúce licenčné a linkové tendre odložili o dva mesiace.
  • K 4. marcu 23 budova metropolitnej mestskej časti Ankara, v ktorej 2020 XNUMX zamestnancov, s výnimkou administratívnych povolení, plnila rovnakú povinnosť v budove generálneho riaditeľstva EGO a ASKİ, v rámci opatrení prijatých proti epidémii koronavírusov a na generálnom riaditeľstve mestských zastupiteľstiev, EGO a ASKI s cieľom chrániť zdravie zamestnancov. bude pracovať so systémom zmeny až do druhého poriadku, aby sa zabezpečilo, že verejná služba sa bude vykonávať bez prerušenia.
  • Nové žiadosti o sociálnu pomoc pre obec sa budú dočasne podávať prostredníctvom kontaktných telefónov číslovaných (0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 a (0312) 507 37 00) namiesto Centra potravinovej pomoci, aby sa zabránilo davom formovať a šíriť vírus.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Vyhľadávanie železničných správ

Buďte prvý komentár

Yorumlar