Farba motívy v prvom Crosswalk v Turecku

farebné motívy na zvýšenie povedomia o prechodoch pre chodcov
farebné motívy na zvýšenie povedomia o prechodoch pre chodcov

Farebné motívy na prechodoch pre chodcov; Obec Sakarya Metropolitan Municipality zaviedla novú aplikáciu, ktorá dá deťom zvyk prechádzať cez prechody pre chodcov. prechody pre chodcov s prácou nesúci prvý svojho druhu v Turecku boli vybavené farebnými motívmi a spracovanie zveri.

Práce zvyšujúce informovanosť o prechodoch pre chodcov vykonávané odborom dopravy mestského ministerstva dopravy mesta Sakarya pokračujú. V tejto súvislosti Turecku spustený v všeobecnom, prvé nôh 'po skončení projektu sa tiež podpísal významný projekt bude priťahovať pozornosť detí boli nadobudnuté. ADA park s detským ihriskom naproti nového priechode pre chodcov je prvý svojho druhu v Turecku. Tieto prechody, ktoré boli vybudované v Európe v rôznych krajinách s cieľom uvedomenia, dávajú deťom vedomie, že v doprave musia byť opatrnejšie.

prvý v Turecku

Vo vyhlásení riaditeľstva dopravného odboru „Jeho cieľom bolo zvýšiť informovanosť občanov a pritiahnuť pozornosť vodičov vykonávaním takýchto činností v mnohých rôznych krajinách sveta. V našej krajine naše tímy vystavovali hry, ktoré dodali farbu životom našich detí v duchu umelca. Táto pasáž nesie prvý svojho druhu v Turecku; naše deti si uvedomujú väčšiu premávku, sú opatrnejšie a viac sa snažia využívať prechody pre chodcov. Vďaka tejto práci pred detským ihriskom Adapark budú naše deti viac informované. ““

Vyhľadávanie železničných správ

Buďte prvý komentár

Yorumlar