Národný športovec Batuhan Bugra Eruygun Compated by Tram

národný športovec batuhan bugra eruygun súťažil električkou

Ocenený športovec Batuhan Buğra Eruygun, podujatia Európskeho športového týždňa v električke medzi zastávkami Eminönü-Karaköy. Eruygun bol prvý, kto dosiahol cieľovú čiaru.

Mestská obec Istanbul (IMM) organizuje sériu podujatí medzi septembrom 23 a 30 kvôli Európskemu športovému týždňu. V rámci tohto rozsahu ocenená atlétka Batuhan Buğra Eruygun súťažila električkou na podujatí organizovanom spoločnosťou Metro Istanbul.

Bežal rýchlo z električky ...

Turecká atletická história v odbore zdravotných postihnutí s dĺžkou 110 metrov po dobu 14 sekúnd, 60 metrov, zatiaľ čo zdravotne postihnutá vetva Batuhan má prvý titul tureckého atléta, ktorý môže bežať pod 8 sekúnd, zástupca Granta Eruygur zo série Turecka je zástupcom Európskeho športového týždňa, aby povzbudil İstanbullular'ın sports. V rámci týchto aktivít na zvyšovanie povedomia spoločnosť T1 Bağcılar-Kabataş Batuhan Buğra Eruygun, ktorý súťaží s električkou medzi stanicami električiek Eminönü a Karaköy, dosiahol cieľovú čiaru pred električkou.

Lad, posunul som svoje limity ... “

Batuhan Buğra Eruygun uviedol, že súťažiť s električkou je pre neho iná skúsenosť. „Táto udalosť, ktorú sme uskutočnili v najlepších časoch Istanbulu, bola jednou z najlepších skúseností v mojom živote. Šport vyhral v týchto pretekoch, ktoré sme si dali za cieľ zvýšiť informovanosť Istanbulitov o športe. O električke neviem, ale naozaj som posunul svoje hranice. Dostávame veľmi dobré reakcie. Vďaka tejto práci na zvyšovanie povedomia sme navyše boli kandidátom na ocenenie Európskej únie za ich prácu veľvyslancov. „Chceme získať toto ocenenie od Európskej komisie budúci rok a priniesť ho do našej krajiny.“

Aj keď to bolo usporiadané v skorých ranných hodinách závodu, občania ho sledovali so záujmom.