Lyžovanie FIS Pohár skončil v Gerede

skončila trofej na zjazdovke

Program Turkey lyžiarska federácia International Ski Cross 2019 aktivity nachádza v súťažiach FIS pohári skončila v meste Bolu Gerede.

Posledný deň súťaží organizovaných v lyžiarskom stredisku Arkut v Gerede sa konali technické súťaže 10 km a 15 km. Na druhý deň programu FIS vyhral Ayşenur Duman prvé miesto, Fatma Yavuz obsadil druhé miesto a Özlem Ceren Dursun sa umiestnil na treťom mieste na konci technických súťaží 10 km. Hamza Dursun bol prvý, Ömer Ayçiçek bol druhý a Amed Oğlago bol na treťom mieste v 15 km freestyle technických súťažiach.

Technický delegát FIS Robert Karstajn, vedúci športového oddelenia mládeže Bolu Sadık Öztürk a manažér športového okresu Gerede Mustafa Kocakaya a koordinátor súťaže Özkan Koyuncu odovzdali medaily športovcom, ktorí sa konali v organizácii.