Alpské preteky K1 liga preteky

Alpská závodná liga K1: usporiadala v Erzurume turecká lyžiarska federácia Alpské lyžovanie ukončilo závodnú ligu K1.

Na pretekoch, ktoré sa konali v 5 kategóriách v lyžiarskom stredisku Palandöken, sa o získanie titulu usilovne usilovalo 13 lyžiarov z 90 regiónov.

Na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa konalo na dráhe hotela v meste, boli medaily udelené víťazom, zatiaľ čo Levent Taş bol prvý, Emre Şimşek bol druhý a Cenk Üsta bol tretí medzi veľkými mužmi.

Vo veľkých ženách sa na prvom mieste umiestnil Ece İş, na druhom mieste sa umiestnil Buket Çetinkaya a na treťom mieste sa umiestnil Özlem Çarıkcıoğlu. Serdar Deniz sa umiestnil na prvom mieste, Emrah Şare na druhom mieste a Serhat Yılmaz sa umiestnil na treťom mieste medzi mužmi pod 21.

Na pretekoch, Nihat Enes prišiel prvý, Can Bostan prišiel druhý a Muhammet Umut prišiel na tretie miesto, vo veku 18, Ayşe Durlu prišiel prvý, Selin Açıkgöz prišiel na druhom mieste a Lara Pelin Tamer prišiel na tretie miesto.