Turkey skončil Ski Beh súťaž

Turkey Ski Cross Súťaž skončila: vykonáva Turkey lyžiarskej federácie predsedníctva Turkey Ski Cross súťaží skončila Geremi Arkut tiež na hore slávnostné odovzdávanie medailí.

Turkey lyžiarska federácia vedené predsedníctvom, Turkey Ski Cross súťaže skončil s medailou obrad sa konal na hore Arkut Gerede.

V posledných mesiacoch sa na horách Arkut Mountain konala Liga lyžovania v behu na lyžiach, Balkánsky pohár, Liga lyžovania v behu na lyžiach, náš krajský zázrak prírody. Tento závod sa pridávanie ďalších nových cross country Majstrovstvá sa konalo v Turecku Gerede Arkut Mountain Ski Center a končil finále. Súťaž, ktorá trvala dva dni, sa skončila po finále.

Majstrovstvá 13, ktoré sa konali s atlétmi 100, sa zúčastnili v provincii 12 a skončili v marci medailami a trofejami udelenými v 2015: 13.

Geredem sa pripojil k majstrovstvu s atlétmi 9. Naši športovci podľa kategórií Ayşenur Duman 1. Kontaktujte priamo Mustafa Zobraziť úplný profil užívateľa Salihcan Kontaktujte priamo Mustafa Zobraziť úplný profil užívateľa Uğur Kontaktujte priamo Tarık ako najlepší športovci. Podľa kombinovaných výsledkov tímu 2 provincie Ağrı. 2 v provincii Mus. Provincia Ankara je 3. keď vzali svoje trofeje.