Alpské lyžiarske disciplíny Mesto lyžovanie závod skončil

School Cross Alpine City Majstrovstvá lyžiarske preteky skončila: Turkey lyžiarska federácia a Kars mládeže služby a Športové škola z alpské lyžovanie, organizovanej provinčné majstrovstvá lyžiarske preteky Provinčný riaditeľstvo skončila.
Turkey lyžiarska federácia, 2014-2015 rokov Sarikamish súčasťou programu činností Osman sa snažil vstúpiť športovci na pretekoch konaných v Supreme Ski stupňov.
Malí muži, hviezdy, muži, mladé ženy, mladí muži, v kategóriách, atléti 25 zo školy navštevovali približne atléti 100, prví jazdci 3 dostali na ceremoniáli medaily.
Súťaž koordinátor, Turecko lyžiarska federácia a člen lyžiarskeho krajinského predstaviteľ Sinasi Stars, vo svojom vyhlásení uviedol, že zdravá dosť dobré pre preteky a dokončená v rámci vlastného imania.
Şinasi, že výraz, ktorý významným spôsobom prispieť k infraštruktúre, ktorá rastie u študentov lyžiarska škola hviezdy, "Verím, že naše víťazné športovci budú reprezentovať našu školu od Turecka po Kars a lyžiarskeho šampionátu Sarıkamış tým najlepším spôsobom. Pretože Sarıkamış je kolískou lyžovania. Medzitým Osman Všemohúci uvedená do prevádzky v lyžiarskom stredisku Ski výcvikového tábora centra, ďakujeme Turkey lyžiarska federácia prezident Erol Výhody menom Sarikamish Bey, "povedal.
Preteky alpských disciplín v malých mužoch, Yusuf Koc prvý, Yener Çamlı druhý, Emir Ali Bakir bol tretí, Yildiz muži, Burak Celik prvý, Mertcan Çamlı druhý, Mehmet Üstündağ tretí.
Mladé ženy, Kader Ayaz ako prvá, Nisa Cengiz druhá, Sevdagül Gedik tretia, v mladých mužoch Samet Yilmaz, Can Kaya, Ibrahim Laçin získal tretie miesto.