Erciyes hostil preteky v alpskom lyžovaní

Hostitelia značky Erciyes Alpine Racing: Značka: Turecko, lyžiarska federácia Alpská skupina B sezóny 2015 v závodoch Giant Slalom a Slalom sa konala v Erciyes. Súťaží sa zúčastnilo 11 športovcov z 95 provincií. Erciyes A.Ş. Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Murat Cahid Cıngı uviedol, že Majstrovstvá Európy v snowboardingu sa budú konať v Erciyes v polovici februára.

Erciyes, ktoré sa stalo svetovým lyžiarskym strediskom s investíciami mestskej časti Metropolitan Municipality, je hostiteľom majstrovstiev v lyžovaní a turistiky. Turkey lyžiarska federácia Lyže slalom a obrovský slalom preteky v skupine B bola udržiavaná na Erciyes víkendu. Zúčastnili sa Kayseri, ako aj dvojdňové súťaže v anketách Ankara, Bursa, Antalya, Ordu, Sivas, Kocaeli, Nigde, Aydin, Isparta a Bolu.

Pretekanie robí hodnotenie člena správnej rady Tureckej lyžiarskej federácie Fatih Chopper, Kayseri, vyhlásilo, že tieto preteky boli radi, „našli sme veľmi pekné prostredie. Bola dobrá príprava a trať bola veľmi pekná. Naše súťaže sme dokončili bez akýchkoľvek problémov. V dňoch 22. - 23. januára sa tu budú konať aj disciplíny druhej ligy v disciplíne Alpine Discipline. Erciyes používame v našich ďalších súťažiach. Ďakujeme metropolitnej obci Kayseri, že nám tieto príležitosti ponúkla. ““

Erciyes A.Ş. Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Murat Cahid Cıngı na druhej strane uviedol, že hlavný plán Erciyes pokračuje v plnej rýchlosti a na základe štúdií sa objavili veľmi krásne dráhy. Cıngı zdôraznil, že Erciyes bude v nadchádzajúcich rokoch hostiť oveľa väčšie športové aktivity. bude jedným z krokov. Teraz sú naše trate otvorené, pozývame milovníkov lyžovania z celého sveta do Erciyes. “

Medaile boli udelené športovcom, ktorí boli hodnotení na základe súťaží. V pretekoch sú kategórie športovcov a ich provincie nasledovné: