Acute Snow Sports Little Ski Team

Akútny snehový šport Malý lyžiarsky tím na stupňoch víťazov: Akútny snehový šport Malý lyžiarsky tím na stupňoch víťazov v etapových súťažiach v Uludağ!

MEDICALPARK-VBG lodné dopravou Pegasus Airlines sponzorovanie závodu Akútna Zimné športy Junior Team, Bursa / Uludag konať v lyžiarskom stredisku v histórii 7 8-March 2014, Turkey malé, že 190 športovci zúčastnil spojené s 12 športovca bod lyžiarskeho súťaže. Trochu slalom a obrovský slalom disciplíny v pánskej kategórii Gold 2 2, bronz, dievčatko v slalomové disciplíny, získal bronzovú medailu v kategórii 1 Akútna trochu Snow Sports Team šampionát v klasickom lyžovaní v Turecku sa snaží šampionát.

Eren İŞÇİMENLER zlatý slalom v kategórii Little Men, Erke BESLER bronz, Eral BESLER zlatý slalom, Eren İŞÇİMENLER bronz, Víla TÜFEKÇİ bronzová medaila v kategórii Dievčatá. S týmito výsledkami získal tím AKUT 12 z distribuovanej medaily 5, pričom ukázal, že 27-28 bol tiež asertívny vo finále majstrovstiev, ktoré sa bude konať v marci 2014.