Zobrazit úplný profil uživatele Kader Yavuz

Kader Yavuz nevidel v lyžovaní žiadne prekážky: na prvom mieste sa umiestnila športovkyňa so sluchovým postihnutím Ayşe Kader Yavuz, ktorá sa zúčastnila na pretekoch majstrovstiev provincie v lyžovaní v Ergan Ski Center.

Súťaž, ktorá sa minulý víkend konala v Ergan Mountain Winter Sports Center, sa konala v 2 kategóriách: malí muži, malé ženy, dieťa 2 muži, dieťa 1 ženy, dieťa 7 ženy, mladí muži a starší muži a zúčastnilo sa ho 15 športovcov. súťaže. Na prvom mieste sa umiestnila študentka Strediska odborného vzdelávania Sümer 2/A Ayşe Kader Yavuz, ktorá sa zúčastnila súťaže v kategórii Deti 9 ženy. 15-ročný Kader Yavuz bol oprávnene hrdý na to, že dokončil súťaž v slalome na prvom mieste v čo najkratšom čase. Manažéri odborného centra Sümer po súťaži uviedli, že sú veľmi hrdí na úspechy žiakov, ktorých pripravovali v oblasti športu. Mená športovcov, ktorí vyhrali súťaž v 7 kategóriách, sú nasledovné: „Malí muži; 1 Ali Polat, 2 Kadir Can Kahve, 3 Ertürk Mersinlioğlu, Malé dámy; 1 Bersu Özlü, Vildan Mersinlioğlu, Dieťa 2 muži; 1-Oğulcan Akar 2-Ali Pak Çocuk 2 dámy; Kader Yavuz, Tuğçe Yeter Detské 1 Ženy 1 Edanur Ayça Soğylu 2 Bengisu Erçetin Mladí muži; 1- Alperen Mazlum 2- M Ünsal Seyyah Great Men; 1 Orhun Uytun, 2 Emre Özel.