spora

Tvrdá konkurencia vo veslárskych pretekoch Zlatý roh

Etapy medzinárodných pretekov vo veslovaní so zlatým rohom, ktoré od roku 2021 organizuje Istanbulská metropolitná samospráva a jej dcérska metropolitná samospráva Spor Istanbul, boli svedkami pestrých obrázkov a tvrdej konkurencie. Majstrovským tímom kategórie Open 27+ Women sa stal Veslársky klub Kocaeli Sümerspor. [Viac ...]

spora

Pedály sa otáčajú súčasne

2011. ročník Tradičnej cyklistickej túry Zelený polmesiac, ktorú Zelený polmesiac organizuje od roku 11, prebiehal súčasne vo všetkých mestách Turecka so sloganom „Užívajme si spolu zdravý život“. [Viac ...]

spora

Tarzanovia z Crucible KarşıyakaBol porazený tým

Basketbalový tím Manisa Büyükşehir Belediyespor Club, Pınar, v poslednom týždni základnej časti v tureckej Insurance Basketball Super League (BSL). Karşıyakaprehral 98:80. Poliaci Tarzani, ktorí ukončili základnú časť na 6. mieste, sa vo štvrťfinále play-off stretli s Beşiktaşom Emlakjetom. [Viac ...]

33 Francúzsko

Vesmírne sympózium NATO vo Francúzsku

Ministerstvo národnej obrany (MSB) oznámilo, že 1. kozmické sympózium NATO sa konalo vo francúzskom Toulouse pod koordináciou Veliteľstva spojeneckých síl NATO pre transformáciu. Podľa vyjadrenia ministerstva 1. priestor NATO [Viac ...]

spora

Bežal sa polmaratón Salomon Çeşme

Polmaratón Çeşme, organizovaný pod sponzorským názvom Salomon, sa bežal na tratiach 21K a 10K. V pretekoch organizovaných magistrátom Çeşme s podporou guvernéra okresu Çeşme obsadil Üzeyir Söylemez prvé miesto v kategórii mužov s časom 21:1 na trati 09.33.07 km, kým İpek Öztosun bol na stupienku vedenia s časom. z 1:29.29.07 v kategórii žien. Na trati 10K si prvé miesto v pretekoch mužov vybojoval Bedri Şimşek časom 0:34.31.81, medzi ženami Özlem Işık časom 0:40.17.43. [Viac ...]